Yeni Yatırım Sistemi ile Zengin Oldu

Benzer Haberler

Yeni Yatırım Sistemi ile Zengin Oldu

Aklına bile gelemeyecek bir servete sahip olan Gürkan Acar keşfettiği kripto para sistemi sayesinde hayallerini gerçekleştirdi! Amerika’nın genç Bitcoin milyonerleri arasında parlayan Acar hikayelere konu olacak serveti geçtiğimiz hafta 4,5 milyon doları aştı ve Gürkan bu serveti yalnızca 17 ayda kazandı. Gürkan yaptığımız söyleşiden çarpıcı kesitleri aşağıdaki satırlarda bulabilirsiniz.

PRIMEXBT İLE YATIRIMLARA BAŞLAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN!!

İşte Gürkan’ın bizlere ışık tutacak inanılmaz başarı hikayesi: 1993 yılında, İstanbul’un yoksul semtelerinden birinde dünyaya gelen Gürkan, hali vakti pekte yerinde olmayan bir aileden geliyor. Annesi temizlik görevlisi, babası ise inşaat işçiliği yaparak aileyi geçindirmeye çalışırken yaşadıkları zorlukları hiç unutmamış. Ailedeki en genç çocuk olmanın verdiği çaresizlikten dolayı çocukluğunda her zaman geçim sıkıntısı yaşayan ve bu sıkıntılarla boğuşan, para biriktirmek için uğraşan ve ailesine destek olmaya çalışan biriymiş.

Yıllarca çocukluğundaki hayallerini gerçekleştirmenin çok uzak olduğu hissiyatını taşıdığını söylüyor, “üzerime temiz kıyafet almak, dışarı çıkmak, sinemaya gitmek ve hatta arkadaşlarım ile görüşmenin hayallerini kurar dururdum” diye anlatıyor. Bazı zamanlar biriktirdikleri paralarla, ailece memleketlerinde akrabalarını ziyaret edip en azından nefes almanın huzurunu hissediyormuş.

Başarılı bir ilkokul hayatı geçiren Gürkan, önce ortaokul ve liseyi bitirdi. Hayali istediği üniversiteye gitmek ve istediği bölümü okumaktı. Ailesine ve kendisine daha iyi bir hayat ve daha iyi seçenekler sunmak için para kazanması ve şartlarını iyi hale getirmesi gerekiyordu.

DÜNYANIN EN İYİ KRIPTO PLATFORMU PRIMEXBT İLE TİCARETE BAŞLAYIN!

Amerika’da üniversite okuyabilmek için başvurduğu bursu kazandı. Çalışkanlığı sayesinde artık hayal ettiği üniversiteye girebilecek ve aynı zamanda ailesine para göndermek için de çalışacaktı. Çok geçmeden hazırlıklarını tamamladı, okuluna başladı ve dönem başlangıcında üniversitede tanıştığı oda arkadaşı ile iyi arkadaş oldu.

GÜRKAN ACAR İLE PARASANAL’A ÖZEL

Gürkan bir yandan üniversitede okuyor bir yandan da ailesine az da olsa para yollayabilmek ve harçlık çıkarabilmek için geceleri ve haftasonları benzincide çalışıyordu.

Ancak saatine aldığı 9 dolar, çıktığı yolculukta koyduğu zengin olma hedefini gerçekleştirmesini engelliyordu. İstediği hayat standardına ulaşabilmek için, mezun olduktan sonra önünde çok uzun yıllar olduğunu biliyordu.

Ancak onun bir hedefi vardı: Zengin olmak! 

PRIMEXBT İLE YATIRIM YAPMAYI ŞİMDİ DENEYİN!

GÜRKAN’IN PRIMEXBT SİSTEMİ İLE GERÇEK ZAMANLI SONUÇLARI

Gürkan kendisinin çok zor şartlarda geçinebilmesine rağmen oda arkadaşının lüks içinde yaşadığını ve istediği her şeyi alabildiğinin farkına vardı. Arkadaşının anlattığına göre o da varlıklı bir aileden gelmiyordu. Aynı şartlarda iken yaşam tarzlarındaki bu farklılık Gürkan’da bir merak uyandırmıştı.

Bir gün yine odasında çalışırken oda arkadaşının açık kalan bilgisayarında bitcoin üzerine bazı parasal işlemlerin yapıldığını gördü. Bu işlemler bitcoinin değer artışı ve düşüşü üzerineydi fakat arkadaşı fiziksel olarak bitcoin satın almak yerine, bitcoin’in artış ve azalışına işlemler açıyordu.

Başka bir deyişle, bir bitcoin için 9000 dolar ödeyip fiyatının artmasını beklemektense, 100 dolar gibi cüzi bir yatırım ile bitcoin fiyatları hem düşerken hem de yükselirken kazanç elde ediyordu.

Sistem çok akıllıcaydı ve Gürkan bilgisayardaki sistemin ismini not aldı. 

Primexbt Bitcoin Al-Sat Teknolojisi

Araştırmalarında, başka insanların da bitcoin üzerine kurulu bir sistemle internet üzerinden binlerce dolar kazandıklarını keşfetti. “İlk başta anlam veremedim ama Primexbt üzerine detaylı inceleme yaptıktan sonra tüm fikrim değişti” diye anlatıyor.

“Araştırmalarım sonucunda, hedefe odaklandığımda zengin olacağımı anladım”

Gürkan bu noktada inanılmaz heyecanlandığını ve bunun kendisi için bulunmaz bir fırsat olabileceğini anladığını söylüyor

“Hayatımda ilk kez hayallerimi gerçekleştirmeye bu kadar yakındım!”

Akşam sistemin beni yönlendirdiği gibi bir hesap açarak gerçek para ile işlem yapmaya başladıktan sadece bir saat sonra hesabımda ekstradan 50$ bulunuyordu!!! Bu inanılmazdı! Kalbim küt küt atıyordu ve ben heyecandan zar zor nefes alabiliyordum! Herşey yolunda gidiyordu!!!

‘Değeri düşmekte olan’ Bitcoin üzerine işlem açıyordum ve kazanıyordum!

Bütün gece boyunca gözlerimi kırpmadım ve işlem yapmayı sürdürdüm, gözümü para bürümüştü, farkındaydım ama kendimi tutamıyordum. Sabaha kadar işlem açmaya devam ettim. Tamam, hepsini kazandım demiyorum, irili ufaklı kaybettiklerim oldu, ama sonuç itibariyle kazanan işlem adedim kaybettiklerime nazaran ezici üstünlük ile daha fazlaydı. Sabahın ilk ışıklarıyla hesabımda artık 670 $ bulunuyordu!

670 ABD doları!!! Sadece ve sadece akşam hesabıma yatırdığım 300 dolar sayesinde! Gözlerime inanamadım! Sonsuza dek devam etmek istedim, ancak uyku beni yendi ve ben zorlukla yatağa ulaşarak uyuyakaldım…

Gün ortasında gözlerimi zar zor açarak tekrar hesabıma baktım, ve hesabımdaki 670 $ hala duruyordu. Demek ki bu bir rüya değildi! Bu para için benzincide aşağı yukarı 75 saat çalışmam gerekiyordu!

Ertesi gün tüm dersleri ektim ve bilgisayarı hiç terk etmedim, gece yarısında hesabımda artık 1500 $ bulunuyordu!!! Başarımın ilk rakamlarını ezberlemiştim!

1500 dolar eksi 300 dolar, net 1200 dolar kazanca denk geliyor. O zamanki kurla bu miktar 7500 liraya denk geliyor! İki günde 7500TL!!! Bu kadar miktarı hayatımda daha önce hiç kazanmamıştım! Sonradan daha büyük yatırımlarla günde 5.000 dolara kadar para kazanabileceğimi keşfettim ama ilk kazanç için bu para bana çok uçuk bir rakam olarak gelmişti.

Uyumadan önce 6500 lirayı çekme talebi gönderdim. Hala başardığıma inanamıyordum, daha sonra uykuya daldım.

“Sabah telefonumun mesaj sesiyle uyandım. Hesabıma 6500 lira yatırılmıştı!!! 6500 lira az önce benim hesabıma havale edilmişti. Yöntem işe yarıyordu!”

Primexbt ile 6500 TRY kazanc Sagladi

PRIMEXBT İLE YATIRIMLARA ŞİMDİ BAŞLA!

Kısa bir süre sonra Gürkan hayatında hiç bir arada görmediği kadar parayı elinde tutuyordu.

Hayallerinden önce ailesi aklındaydı. Güzel haberleri ailesi ile paylaştı ve yakın zamanda onlara kendi evlerini almanın sözlerini verdi.

Günler geçtikçe sistem sayesinde daha fazla kazanmaya ve aylık gelirlerini katlamaya başladı.Türkiye’de bulunan ailesine içinde rahatça yaşayacakları bir ev satın aldı, hayallerini tam anlamıyla gerçekleştiriyordu.

PRIMEXBT NASIL ÇALIŞIR?

Teorik olarak bakıldığında karmaşık dursa da kripto paralara açılan işlemler sadece ‘Düşük fiyattan al-Fiyatı yükselince sat‘ prensibine dayanmaz. Kripto paralara ‘long‘ ve ‘short‘ şeklinde adlandırılan (yazının devamında değineceğiz) işlemler açabilirsiniz. Bunun yanında Kripto paraların yükselişine veya düşüşüne işlem yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Dolayısıyla kaldıraçlı sistemler de işin içine girince ufak yükseliş veya düşüşlerden cazip kazançlar sağlayabilirsiniz.

Long ve short terimlerini açıklamadan önce daha iyi anlaşılabilmesi adına ufak bir örnek verelim. Bir arkadaşınızdan ödünç 1000 TL aldığınızı farz edelim. O an fiyatı 1000 TL olan ve fiyatının yükseleceğinden emin olduğunuz bir kripto parayı satın almış olun. Siz aldıktan sonra fiyatı 1.100 TL oldu ve sattınız. 1000 TL’yi arkadaşınıza geri veriyorsunuz ve siz de 100 TL kar elde etmiş oluyorsunuz. Peki short ve long yaparken arkadaşlarımızdan mı borç alacağız? Hayır. Kaldıraçlı piyasalar bu sistemi otomatik hale getirerek size ödünç alma işlemi sunarlar. Bu sayede düşüşlerde ve yükselişlerde kazanç sağlayabileceğiniz bir fırsat yakalamış olursunuz. Şimdi gelelim short terimine. Short işleminde BTC‘nin düşeceğini düşünüyorsunuz ve hemen sistemden ödünç 1 BTC alıyorsunuz. BTC’yi alır almaz satıyorsunuz. BTC’nin fiyatı siz satış yaptıktan sonra tam da tahmin ettiğiniz gibi düşüyor. Düştüğünde de tekrar düşük fiyattan 1 BTC alıp sisteme 1 BTC olan borcunuzu ödemiş oluyorsunuz. Ettiğiniz kar da sizin oluyor.

Long olarak adlandırılan pozisyonda ise BTC yerine fiyat ödünç alımı söz konusudur. Kredi çekmek gibi de düşünebilirsiniz. Ödünç bir meblağ alırsınız. BTC’nin yükseleceğini tahmin ediyorsunuzdur. BTC aldıktan sonra yükselirse, satarak borcunuzu ödersiniz ve etmiş olduğunuz kar da size kalır.

PRIMEXBT İLE DÜŞÜŞ VE YÜKSELİŞ İŞLEMİ AÇMAK

Özellikle piyasaya yeni girenlerin BTC veya diğer yatırım araçlarını sadece fiyatı arttığında kazandıran bir unsur olarak gördükleri bilinir. Bu yanlış bilgiyi düzeltmek adına düşüş ve yükseliş işlemlerine yatırım yapmaktan bahsediyor olacağız. Aslında kripto paralar bu iş için biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Çünkü hisse fiyatlarına oranla kripto para piyasalarında çok daha fazla anlık dalgalanmalar görülebilmektedir. Buna ek olarak ekonomik gelişmeler de kripto paraları çok fazla etkilememektedir. Kripto paralar, daha çok kendi sektörüne yapılan yatırımlar veya girişimler ile artış veya düşüş yaşayan paralardır. Dolayısıyla hem ekonomik gelişmelerden etkilenmeyişi hem de fiyatındaki anlık dalgalanmalar düşüş-yükseliş işlemlerini cazip kılmaktadır.

Primexbt ile Yükselmesini günlerce beklemeden bir gün içerisinde binlerce dolar para kazanmak mümkündür. Yapmanız gereken tek şey herhangi bir kripto para biriminin yükseleceğini veya düşeceğini öngörüp bunu sisteme bildirmek. Böylelikle fiyatı piyasadaki milyonerlerin arasında yer almak hiç de uzak bir hayal gibi durmuyor

GÜRKAN PRIMEXBT’YE NASIL KAYIT OLDUĞUNU ANLATIYOR.

İŞTE ADIM ADIM İZLEDIĞIM YOLLAR:

Öncelikle Primexbt ye olarak yatırım yapmak için bu yazıya tıklayıp kayıt sayfasını açın.

Primexbt sitesine girdiğinizde,  karşınıza ücretsiz kayıt olun yazan bir buton çıkıyor. Oraya tıkladıktan sonra karşınıza hızlı şekilde doldurabileceğiniz bir kayıt formu çıkıyor. Buradaki bilgileri doldurduktan sonra mail adresinize bir onay kodu geliyor. Bu onay kodunu da girdikten sonra üyeliğiniz aktif oluyor.

(Öneri: Herhangi bir para yatırmaya karar vermeseniz bile şimdi üye olmanızı öneririm, çünkü ücretsizdir.)

Ardından hangi ülkede ikamet ettiğimizi soran bir sayfa açılıyor. Bu sayfada da Türkiyeyi seçip devam edebiliriz.

Visa, MasterCard  gibi tüm kredi kartlarını kabul ediyorlar.

PRIMEXBT YE NASIL PARA YATIRILIR?

1-CÜZDAN İLE PARA YATIRMA

Cüzdan adresinizi öğrenmek ve QR kodunuzu getirmek için Depozito / Para yatır butonuna tıklayın.

Ardından hangi para birimiyle para yatırmak istiyorsanız (BTC, ETH veya USDT) yukarıdan onu seçip tıklayın ve açılan adresi veya QR kodu kopyalayıp başka bir borsadan para gönderin.

2-KREDİ KARTI / BANKA KARTI İLE PARA YATIRMA

Bir önceki adımda yaptığınız gibi Depozitoya/Para Yatır’a tıklayın ve yatırmak istediğiniz para birimini (BTC, ETH yada USDT)  seçin. Ardından “Bitcoin satın al”, “Ethereum satın al” yada “Tether Satın al” butonuna tıklayın.

Açılan sayfada tekrardan “Satın al” butonuna tıklayın.

Karşınıza böyle bir ekran gelecek. İlk olarak Ödeme para birimini “USD” olarak seçin, yatıracağınız tutarı girin ve 2. adımda alacağınız para birimini seçin (BTC). Ardından “Buy Now” veya “Satın Al” butonuna tıklayarak işleme devam edin.

Son olarak bu adımda kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekecek. Bu adımdan kart bilgilerinizi girdikten sonra, “Reserve …. USD” butonuna tıkladıktan sonra işlemi onaylayın. Paranız hesabınıza anında geçecek.

Parayı yatırdıktan sonra, BTC’nin düşününe 10 kaldıraçlı iştem açtım ve 300 dolar ile ilk 670 dolarımı kazanmış oldum.

“Herkes zengin olmak istiyor ama kimse nasıl yapılacağını bilmiyor. Tamamen arzuladığınız hayatı yaşamanıza izin verecek bir serveti elde etmeniz için hayatta bir kere karşınıza çıkacak bir fırsat. Sonsuza kadar burada OLMAYACAK, o nedenle kaçırmayın.” – Gürkan Acar

PRIMEXBT İLE YÜKSEK KARLI İŞLEMLERİ ŞİMDİ DENEYİN!

DÜNYANIN EN İYİ KRIPTO SİTESİ İLE TİCARETE BAŞLAYIN!

13 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem