Yasemin Çelik Kadınlar Dergisine Çıktı

Benzer Haberler

Yasemin Çelik canlı yayında bir Türk girişimci ve milyoner olarak, sanal para ile nasıl milyoner olunduğunu tüm detayları ile paylaşmaktan çekinmedi, sanal para borsalarındaki açıkları ve tüyoları anlattı ve Türkiye’deki Banka Sistemini eleştirdi

Geçtiğimiz günlerde televizyondaki ünlü bir programa konuk olan Yılmaz, kısa bir zaman diliminde herkesi bir milyonere dönüştürebileceğini iddia ederek yeni bir “servet açığından” bahsetti. Yılmaz, büyük bankalar kapanmadan önce, Türkiye’deki herkesin daha da geç olmadan bu fırsatı değerlendirmelerini gerektiğini vurguladı.

Röportajın hemen takibinde, yani sadece dakikalar sonra, Türkiye’nin önde gelen bir Banka Müdürlüğü, Yılmaz’ın röportajının derhal durdurulması için girişimde bulundu – ama artık çok geçti.

Olayın ilerleyişini size aktaralım:

Ana Haber Bülteni spikeri Engin Sarıyaman nasıl bir servet kazandığı konusunda bazı ipuçlarını paylaşması için Yılmaz’ı konuk olarak aldı. Yılmaz‘ın paylaştıkları ise bir bomba etkisi yarattı;

“Beni başarılı kılan nokta, tereddütte mahal vermeden emin adımlarla yeni fırsatlara kucak açmak oldu. Günümüzde de bana para kazandıran bir numaralı adım, BTCGOPAY kripto borsasında (otomatik al-sat yapan bir ticaret programı) işlem yapabilmek oldu.” İfadesinde bulunan Yılmaz ayrıca; konuşmasında finans dünyasındaki yeniliklere kısa sürede ayak uyduranların her zaman en çok kazanan olduklarını da değindi. Yüksek orandaki fiyat dalgalanmasının altını çizerek, “Hızlı bir şekilde küçük bir servet kazanmak için hayatım boyunca gördüğüm en büyük fırsat bu!” deneyimini aktardı. Bankacılık sistemine karşı üretilen Kripto para teknolojisini “Kazanç arayan her yatırımcıyı bankalar kapatmadan önce bunu değerlendirmeye davet ediyorum.” İfadeleri ile dile getirdi.
Ana Haber Bülteni spikeri Engin Sarıyaman , Yasemin Çelik’ın telefonunu TV ekranlarına yansıtarak, izleyicilere o anda Türkiye’de herkesin kulaktan kulağa fısıldadığı bu yeni para kazanma programı ile ne kadar para kazanıldığını gösterdiği an ise İzleyen herkesi şoka uğrattı.

Yasemin Çelik İLE ÖZEL!!

“Avrupa, Avustralya, Asya ve Kuzey Amerika’da insanların bir gecede servet kazanmalarına yardımcı olan BTCGOPAY adlı bu yeni kripto para Al-Sat yatırım platformunu duymuş olabilirsiniz. İnanmayabilirsiniz çünkü kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor.“ ifadelerinde bulunan Yasemin Çelik açıklamasına şu şekilde devam etti:

“Bu tereddüttü anlayabiliyorum, çünkü güvenilir bir arkadaşım benimle bu sistemi paylaştığında ben de aynı şeyi düşündüm. Ancak ne kadar para kazanabildiğini kendi gözlerimle gördükten sonra, Ben de denemeliyim diye kararımı verdim”

Sistemi denediği için oldukça memnun olan Yılmaz “Kazandığım en büyük ve en kolay paralardan biriydi” açıklamasında bulundu. Bankacılık sektörüne karşı üretilen bu teknolojinin en büyük yatırım fırsatlarından biri olduğunu belirtirken, para kavramının da artık anlam ve şekil değiştirdiğinin altını çizdi. Doğal olarak da, ticaretteki her fırsat gibi bu yöntemin de ömrünün uzun olmayacağını da belirtti.

BTCGOPAY TAM OLARAK NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

BTCGOPAY altyapısındaki fikir aslında oldukça basit:

“Çoğu yatırımcının ne düşündüğünü dikkate almadan, ortalama bir bireyin, 21. yüzyılın en kazançlı yatırımı olan kripto para birimlerinden kazanç elde etmesine olanak sağlamak.”

Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan Bitcoin başına 63.000 ABD Doları (Yaklaşık 550.000 TL) olan seviyesinin altında da işlem görse yatırımcılar hala inanılmaz paralar kazanıyorlar. Neden? Öncelikle kripto paraların kullanım alanları arttı ve artık hemen her yerde kripto para veya kripto para kartlarıyla nakite çevirme imkanı mümkün oldu. Kripto paralarda yatırımcıların artmasının yanı sıra tüketicilerin sayısında da gözle görülür bir artış var. Kripto paralarda kimi zaman günlük 10% ve üzeri dalgalanma görülebiliyor. Bitcoin’in yanı sıra günlük birkaç milyon dolar işlem hacmi olan binlerce başka kripto para birimi var.

Bu kripto para birimlerinin bazıları Ethereum, Ripple, Monero, Zcash ve Dash’i içermektedir ve hali hazırda Türkiye’deki sıradan bireyler için %10,000 ve üzeri getiri sağlamaktadır.

BTCGOPAY fiyatların düştüğü piyasalar da bile tüm bu kripto paralardan kazanç sağlar. Sizin için uzun ve kısa satışları otomatik olarak yapabilmek için yapay zekayı (AI) kullanır, böylece uyurken bile, günün her saati para kazanabilme imkanı önünüze serilir.

BTCGOPAY şimdiye kadar var olan en zeki teknoloji beyinleri tarafından da desteklenmektedir. Richard Branson, Elon Musk ve Bill Gates bunlardan sadece bazılarıdır.

Bu teknoloji dâhileri, çevrimiçi ödemeler, bilgi işlem ve ulaşım gibi karmaşık sorunları çözmek için binlerce şirket kurdular. Şimdi ise, herkesin – ne kadar zengin ya da fakir olursa olsun – mutlu ve doyurucu bir yaşamın tadını çıkarmaya yetecek kadar kazanç sağlamasını hedefleyerek küresel ölçüde zenginlik eşitsizliği sorununu ele alıyorlar.

EŞSİZ BTCGOPAY’NUN AL-SAT SISTEMİNİ ŞİMDİ DENEYİN!

DÜNYANIN EN İYİ BROKERI İLE TİCARETE BAŞLAYIN

“Ekonomik açıdan zor zamanlardan geçiyoruz ve insanların beklediği çözüm aslında bu. Tarihte hiçbir zaman sıradan insanların bu kadar kısa sürede muazzam bir zenginliğe kavuşma avantajından kolayca yararlanabilecekleri böyle inanılmaz bir fırsat var olmadı”

Bazı bireyler bu sisteme aşina olmamaları ve çok farklı bulmaları sebebiyle denemekte tereddüt ediyorlar. Bunun arkasında yatan en büyük neden ise, büyük bankaların bu sistemin yararlılığını örtbas etmeye çalışıyor olması! Büyük bankalar aktif olarak propaganda yaratıyorlar ve BTCGOPAY gibi kripto para birimlerini ve platformları bir aldatmaca olarak adlandırıyorlar. Neden mi? Çünkü müşterileri, nasıl büyük bir servet elde edebileceklerini öğrendikten sonra, şirket kârlarının daralmasından endişe duyuyorlar.

BTCGOPAY GERÇEKTEN İŞE YARIYOR MU? BİZ KENDİMİZ TEST ETTİK.

Üst düzey editörlerimiz, BTCGOPAY’nun yasal bir evden para kazanma yöntemi olduğunu doğrulayana kadar Yasemin Çelik ile yaptığımız röportajı yayınlamamıza izin vermediler. Kurumsal yönetimimiz, Türk vatandaşlarının zor kazanılmış paralarını kaybetmelerine neden olabilecek herhangi bir bilgi yayınlamamızı istemedi.

Bu yüzden editör ekibimiz BTCGOPAY’nun Yasemin Çelik’ın tarif ettiği şekilde çalıştığından emin olmak için sistemi teste tabi tuttu. Çevrimiçi editörlerimizden biri olan Edibe Sevin, BTCGOPAY’yu denemeye gönüllü oldu.

Eşi geçtiğimiz yıl hastalık nedeniyle işini kaybeden Edibe Sevin, 50 yaşında ve 1 erkek çocuğu annesidir. Bir yıldır finansal olarak zor durumda olduklarını itiraf eden Sevin, bu yatırım fırsatının onun için bir çıkış yolu olabileceğine inandığını belirtti.

Edibe’nin ailesi için iki yakayı bir araya getirmek konusunda güçlük çektikleri zamanlar söz konusuydu. BTCGOPAY‘nun bu finansal baskıyı hafifletebileceği umuduyla sistemi test etmeye ve sonuçlarını rapor etmeye karar verdi.

Edibe diyor ki:

“İlk başta, Yasemin Çelik ile yapılan röportajı duyduğumda şaka yaptığını düşündüm. Evden para kazanmak sadece bir rüya olabilirdi. Yine de mali şartlarımı düşünerek ve iyi gazetecilik uğruna denemeye kararı aldım.”

Platform hakkında bir tanıtım videosu izledim ve kayıt oldum. Video fazla umut verici görünüyordu ama şüpheciliğimi bir kenara koydum. Birkaç saat içinde kişisel yatırımcımdan bir telefon aldım. Tüm sorularımı yanıtladı ve şüphelerimi giderdi ve para kazanacağım konusunda bana güvence verdi. Nokta!
Yatırım danışmanımın verdiği güven dolu konuşmanın da etkisi ile yatırıma başladım. Müşteriye sundukları hizmetlerin ötesinde bir hizmet olduğunun altını çizen Sevin, bankaların neden bu kadar korktuğuna şaşmamak lazım yorumunu da ekledi.

Platforma erişim elde ettikten sonra, ilk yatırımım olan 1,500 TL’yi yatırdım. Bu, her ay ailemin abur cubura harcadığı miktarla aynı, bu yüzden bir ay boyunca ailecek fast food tüketmemeye karar verdik. Şimdi hem sağlıklı olabiliriz hem de zengin olma fırsatını yakalayabiliriz diye düşündüm.
BTCGOPAY sistemi bir kripto para birimi otomatik işlem platformudur. Yazılım, kripto para birimlerinin tam olarak ne zaman yukarı çıkacağını ve aşağı ineceğini tahmin etmek için gelişmiş yapay zekâ algoritmaları ve makine öğrenimini kullanıyor. Sonra da sizin için günün her saati otomatik olarak alıp satıyor. Teknoloji zaten hayatımızı mümkün olan her şekilde kolaylaştırdı, onu neden daha fazla para kazanmak için de kullanmayalım?”

BTCGOPAY’NUN EŞSİZ AL-SAT SİSTEMİNİ ŞİMDİ DENEYİN!

EDİBE’NİN SİSTEM İLE GERÇEK ZAMANLI SONUÇLARI

1,500 TL’yi yatırdıktan 1 saat sonra, yazılım benim için alım satım yapmaya başladı. Dürüst olmam gerekirse, tüm paramı kaybedeceğim endişesiyle gergindim. Ve tabi ki, ilk işlemim 105 TL zararla sonuçlandı!

Boğazıma bir şeyin tıkandığını hissettim. Dolandırıldığımı sanıyordum. Kişisel yatırımcımı aramaya ve paramı geri istemeye bile hazırdım. Ama sonra görüşmemde bana söylenenleri hatırladım: Algoritma, %78-83 oranında doğru çalışıyor. HER işlemde kazanamayacaksınız, ancak yeterince kazanacak ve genel olarak karlı çıkacaksınız.

Bu yüzden yazılımın benim için alım satıma devam etmesine izin verdim ve yakından izledim. Bir sonraki işlem karlıydı! Sadece 79 TL ama bu da bir şeydi. Bir sonraki işlem 219 TL kar bıraktı. Sonraki 92 TL ve toplamda 311 TL kar elde ettim. Ve bunların hepsi 5 dakikadan az bir sürede oldu!

Kısa süre içerisinde zeytinyağından kıl çeker gibi para biriktirmeye başladım ve gözlerime inanamadım. Ekranı her yenilediğimde, kazancım daha da artıyordu. Etkisinden kurtulamadım çünkü bu çok heyecan verici bir durumdu.

Alım satım ekranımı her yenilediğimde, kazancım giderek. Çok heyecan verici bir durumdu!

Artık Yasemin Çelik’ın neden her zaman iyi bir ruh halinde olduğunu biliyorum. Neden büyük bankaların insanları bu servet açığının farkına varmasını istemediğinin de. Günün sonunda, kar olarak 3,162 TL elde ettim, 1,500 TL’lik başlangıç yatırımı için hiç de fena sayılmaz! Öyle heyecanlandım ki, zar zor uyuyabildim.

Ertesi gün Salı’ydı ve işe geri dönmek zorundaydım. Dürüst olmak gerekirse (ve bunu patronuma söylemeyin), yazılımın bana para kazandırdığını bilerek işime odaklanmak oldukça zordu.

Kazançlarımı kontrol etmek için birkaç kez tuvalete gittim ve birikmeye devam ettiklerini gördüm (arada sırada ufak kayıplar oluyordu tabi). Gün biterken, çocuklarımı yatırmadan önce, hesap bakiyem 5,657 TL gösteriyordu. Bu normal işimde bir HAFTADA kazandığımdan çok daha fazlaydı!
Haftanın sonuna gelindiğinde, toplamda 22,429 TL kazanmıştım. Tam olarak 18,500 TL çektim ve kalanı tekrar yatırdım. 2 gün içerisinde postayla tam 18,500 TL tutarındaki ilk çekim elime ulaştı. Bunun gerçek hayat olduğuna inanamadım!”

Edibe BTCGOPAY’ı kullandığı ilk iki hafta için 18,500 TL tutarında bir çek aldı

Edibe şu şekilde devam etti:

“Şimdi, BTCGOPAY sayesinde sürekli olarak günde ek 3000 TL – 6500 TL kazanıyorum. Para birkaç günde bir banka hesabıma aktarılıyor. Sadece birkaç tıklamayla paramı 24-48 saat içinde alıyorum. Para her seferinde hesabıma ulaştığında, rüyada olmadığımdan emin olmak için yüzümü soğuk suyla yıkamam gerekiyor.”

Neyse ki, buradaki işimi seviyorum çünkü insanlara (bunun gibi) önemli haberler getiriyorum, aksi halde şimdiye dek çoktan istifa ederdim. Ailemin borçsuz oluşunu ve nihayet finansal durumunu dengeye oturtmasını kutlamak için Tayland Phuket’te bir tatil yapmayı planladım!

Sayın Yasemin Çelik’un cömertliği ve sırrını televizyonda canlı olarak paylaşması mümkün olmasaydı; tüm bunlar mümkün olamazdı. Ve BTCGOPAY’yu kendim deneyimlediğim için çok mutluyum. Kocam her zamankinden daha mutlu ve çocuklarımın oyuncak dolabında stok durumu gayet iyi.

İş arkadaşlarım iki hafta önce benim yaptığım gibi kaydolmadıkları için kafalarını duvarlara vuruyorlar. Ancak çok geçmeden, tüm ofisimiz (patronum da dahil) kayıt oldu ve bunu denediğim için beni artık “kahraman” diye çağırıyorlar.

YÜKSELEN BİTCOİN’E YATIRIM YAPMAK, ÜCRETSİZ EĞİTİM ALMAK VE PARANIZI DEĞERLENDİRMEK İÇİN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem