Wilder World (WILD) Nedir?

Benzer Haberler

11 Mayıs 2021 tarihinde Polkastarter borsasında IDO’su yapılan WILD, diğer birçok kripto para biriminin aksine fiat para ile doğrudan satın alınamayan bir token’dır. Blockchain tabanlı bir oyun platformu olmayı hedefleyen WILD, bu hedefi doğrultusunda kripto para yatırım olanakları da tanımayan blockchain projesidir. Platform, içerisinde pay almaları ve sosyalleşmeleri sağlayan bir oyun platformu olarak hizmet vermektedir.

WILD Projesi ve Whitepaper

NFT (non-fungible-token) pazarı ve sanatçı birliği olan Wilder World projesinin amacı, gerçeği benimsemeye teşvik ederken, platformdaki kullanıcıların eşit haklarla ve paydaş olarak katılmalarına yardımcı olmaktır. Projenin temel amacı; WILD Token’a katkı sağlayan merkeziyetsiz uygulama (DApp) sistemlerinin oluşturulmasına olanak tanıyan, yüksek kaliteli ve merkezi olmayan bir oyun sistemi kurmaktır. WILD’ın Whitepaper bilgilerine ve proje ile ilgili detaylı bilgilere https://wildworld.com/ web adresinden ulaşabilirsiniz.

Proje, dünyanın her yerinden dijital 3D sanatçıları, film, TV ve müzik yelpazesinden tasarım NFT’lerine kadar gerçek dünya yetenekleriyle birleştirmeyi hedeflemektedir. İçerik oluşturucular, görünürlüğü artırmak ve satış beklentilerini geliştirmek için çevrimiçi olarak projenin takip edilmesinden yararlanabilmektedir. Proje, ayrıca akıllı sözleşmelerle telif hakları da sunmaktadır. Birçok analist, 2021 sonuna kadar projenin yükselişler elde edebileceğini düşünmektedir.

WILD Token Geleceği

Wilder World projesi, 2021 yılında patlama yaşayan NFT sektörü ve gittikçe büyüyen oyun sektörü ile entegre hale getirilmiş bir proje olarak yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Tamamen merkezsiz şekilde, proje dünyanın her yerinden dijital sanatçılara ev sahipliği yapmaktadır. Platformda ücretsiz şekilde profil oluşturulabildiği için, platform kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Bu etkenler göz önüne alındığında, uzmanlar ve birçok analist WILD için 2021 yıl sonuna kadar yükselişler görülebileceğini ifade etmektedir.

Wilder World (WILD) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

WILD ticareti için, fiat para birimi ile doğrudan satın alma olmadığından, Ethereum (ETH) gibi WILD ile işlem çifti olan büyük ölçekli kripto paralardan birini satın almanız gerekecek.

1. Adım: Coinbase ya da Uphold.com platformlarından birinde hesap oluşturun.
2. Adım: KYC sürecini tamamlayın ve hesabınıza para gönderme yönteminizi belirleyin.
3. Adım: Sol üstten “Ticaret” seçeneğine tıklayın, Ethereum (ya da seçtiğiniz diğer kripto para) ve işleminizi onaylayın.
4. Adım: Gate.io, BitMart ya da KuCoin gibi bir platformda, daha öncekine benzer şekilde hesap oluşturun.
5. Adım: Hesap oluşturduğunuz ticaret platformunda WILD paritesindeki kripto paralarla takas işlemleri yapın.

Avantajları

  • Kripto sektörünün, son dönemlerde en çok ilgi duyulan NFT alanında işlem zemini sunar.
  • Gelişmeye devam eden oyun sektörü ile NFT sektöründe yatırımcılara olanaklar sunar.
  • Proje, yenilikçi hizmetlere açıktır ve platformda ücretsiz profil oluşturulabilir.

Dezavantajları

  • Doğrudan fiat para ile alım-satımı yapılamamaktadır.
  • Transfer işlemleri uzun sürebilir.
  • Neredeyse her kripto varlık gibi volatil bir yapıdadır.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem