Warner Bros Looney Tunes NFT Koleksiyonunu Çıkartıyor!

Benzer Haberler

Dünyaca ünlü yapım firması olan Warner Bros, NFT satış platformu olan Nifty’s ile yürüttükleri ortak bir çalışmayla Looney Tunes NFT koleksiyonunu çıkartacaklarını duyurdu.

2 Haziran 2022 perşembe günü Twitter üzerinden yaptıkları açıklamada; “Looney Tunes: What’s Up Block” adlı, hikaye odaklı olacağı söylenen bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlandıklarını açıkladılar. Bu koleksiyon ile yeni bir Looney Tunes hikayesi anlatılacak, hem de Tweety karakterinin doğuşunun 80. yılı kutlanacak.

” Daha Önce Hiç Görülmemiş İçerik “

Yapılan açıklamada, Looney Tunes markasının daha önce yapılmamış, benzersiz bir şekilde, yaşayan bir koleksiyon yapmayı planladıkları ifade edildi. Koleksiyonda hikaye ilerledikçe; kullanıcıların hem dijital hem de gerçek hayatta eğlenceli etkinliklere ve oyunlara katılmalarına ve bu arada ödüller ve avantajlar kazanmalarına izin verileceği belirtildi.

Koleksiyonun ilk parçasınde ise; 80 yıl önce yaratılan ünlü çizgi film karakteri Tweety yer alacak. Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre ise; ön satış 20 Haziran tarihinde başlayacak.

Kripto ile ilgili en son haberler için bizi twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.
Twitter Adresimiz: Parasanal

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem