Ünlü Analist Nisan’da Patlama Beklediği Altcoinleri Açıkladı

Benzer Haberler

Kripto para piyasaları geçtiğimiz yıl Bitcoin’in (BTC) öncülüğünde sert yükselişlere sahne oldu. Bitcoin’in 16 Aralık 2020’de 20 bin dolar barajını aşması ile birlikte başlayan yükseliş süreci, 2021 yılının başlarında da devam etti. Bu süreçte sert yükselen ve zaman zaman gerileme yaşayan Bitcoin, 14 Nisan 2021 tarihinde 64 bin dolar seviyesinin üzerine çıkarak tüm zamanların fiyat rekorunu kırdı. Ardından Kasım 2021’de bu seviyesini 69 bin dolar ile güncelleyen Bitcoin için, Nisan ayındaki ATH öncesi birçok kişi benzer yükseliş tahminlerinde bulunuyordu. Nisan ayının kripto para piyasaları için genel anlamda yükselişlerle geçtiğine işaret eden analistler, bu kez de Nisan ayı için bazı altcoinleri işaret etti.

Anchor (ANCT)

Kripto para piyasalarının en ünlü analistlerinden biri olan Cheeky Crypto, yatırımcılarla Nisan ayında ciddi yükseliş beklediği altcoinleri paylaştı. Analistin listesinde ilk sırada Anchor (ANCT) yer alıyor ve Cheeky, ANCT’nin kısa vadede ciddi bir pump yaşayacağını öne sürüyor. Analiste göre ANCT aynı zamanda uzun vadeli olarak da bir fiyat istikrarı sinyali veriyor. Bu nedenle de Cheeky, ANCT’nin uzun vadeli enflasyondan kaçış aracı olarak kullanılabileceğini belirtiyor.

COTI (COTI)

Ünlü analistin listesinde ikinci sırada ise COTI (COTI) yer alıyor. Cheeky’nin işaret ettiği COTI, herhangi bir para birimini dijitalleştirme konusunda yetkiler veren ilk kurumsa FinTech platformu olarak piyasaya sürülmüştü. Analist, COTI’nin fiyat hareketlerinde direnç bölgelerini zorladığını ve COTI yatırımı yapmak için Nisan ayı başının uygun bir zaman olduğunu iddia ediyor.

Holo (HOT)

Analistin listesinde 3. sırada ise Holo (HOT) yer alıyor. Blockchain teknolojisi gerektirmeyen dApp’ler geliştirmek için kullanılabilen Holochain, eşler arası dağıtılmış bir platform olarak biliniyor. Analist, dApp’lerin kolayca Holo sayesinde erişilebilir olmasına dayanarak, bu varlığın da Nisan ayında ciddi fiyat yükselişleriyle karşılaşacağına inanıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem