Ünlü Analist Bu 4 Altcoinden Patlama Bekliyor!

Benzer Haberler

Kripto para piyasalarında “Inmortal” adıyla bilinen popüler analist, piyasalarda yukarı yönlü hareketlilikler görülmeye devam ederken yükseliş beklediği 4 altcoin projesini paylaşarak dikkatleri çekti. Popüler analist Inmortal, piyasadaki genel beklentiye uyum sağlayarak yükseliş beklediği altcoinleri takipçileriyle paylaştı.

Inmortal 4 Altcoine Odaklandı

Kripto para piyasalarında son dönemlerde yukarı yönlü atakların peş peşe geldiği görülüyor. Piyasalar Mayıs ayında çok büyük bir geri çekilme yaşamıştı ve bu geri çekilmelerin izleri ancak Temmuz sonlarında silinmeye başlamıştı. Temmuz sonlarında gelen toparlanmaların ardından Ağustos ayı da oldukça verimli geçti ve Eylül ayında da boğaların piyasada etkili oldukları görülüyor. Piyasada boğa sinyalleri görülmeye devam ederken, kripto paralardan yükseliş beklentisi de günden güne artış gösteriyor. Bu beklentilerin gündeme geldiği dönemde bu kez de ünlü analist Inmortal yükseliş beklediği altcoinleri paylaşarak dikkatleri çekti.

Analistin Litecoin (LTC) Beklentileri

Ünlü analist Inmortal, yükseliş beklediği altcoinler arasında ilk sırayı Litecoin’e (LTC) ayırdı. Inmortal, LTC’den çok ciddi bir yükseliş beklediğini ancak LTC’den önce 3 altcoinin yükseliş yaşayabileceğini belirtti. Inmortal’a göre LTC’nin ciddi yükselişlere başlamasından önce Chainlink (LINK), Bitcoin Cash (BCH) ve Eos (EOS) projeleri yükselişe geçecek.  İlk olarak Litecoin’i değerlendiren Inmortal konuya ilişkin olarak “Mükemmel zamanlama, 260 dolara doğru gidiyor” sözlerini dile getirdi. Analist, işaret ettiği altcoinlerdeki yükselişlere LTC’nin öncülük edeceğini iddia ediyor.

Analistin Chainlink (LINK) Beklentileri

Litecoin’inden sonra listesinde ikinci sırayı Chainlink’e ayıran Inmortal, LINK/BTC paritesinin ciddi yükselişler yaşayabileceğini iddia etti. Analiste göre LINK, BTC’ye karşı önemli bir direnç olan 0,00065 (LINK/BTC) seviyesinin kırılacağını ifade etti. Bu da LINK/USD paritesinde 32,51 dolar direncine denk geliyor. Inmortal, LINK/BTC paritesi için “En sevdiğim altcoin/Bitcoin tablolarından biri” ifadelerini de dile getirdi. Analist, bu paritedeki olası yükseliş için 200 MA (hareketli ortalama) üzerinde net bir kırılma gerektiğini de ifade etti.

Analiste Göre BTC ve ETH’deki Yükselişler Piyasayı da Hareketlendirecek

Listesinde işaret ettiği BCH ve EOS ile ilgili teknik detaylardan ve tahminlerden kaçınan Inmortal, öte yandan BTC ve Ethereum’da (ETH) da yükselişler görülebileceğini ifade etti. Analiste göre BTC 60 bin dolara doğru gidecek ve ETH de bu yükselişte BTC’yi takip edecek. Analist, BCH ve EOS’taki yükselişlerin de piyasanın en büyük 2 kripto parasındaki olası yükselişleriyle birlikte geleceğini iddia ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem