Tron Ekibi, Yatırımcılarını Heyecanlandıracak Bir Ortaklık Yaptı!

Benzer Haberler

Son bir ayda yaşadığı yükselişle yatırımcılarını sevindiren Tron (TRX), yine yatırımcılarının hoşuna gidebilecek bir adım attı. Tron, bugün yeni bir gelişmeyle karşımıza çıkarak Shopping.io ile ortaklığını resmen ilan etti. Bu anlaşmaya göre kullanıcılar Shopping.io üzerinden Tron (TRX) ile alım-satım işlemleri yapabilecekler.

Tron (TRX) Sahiplerine Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Shopping.io ile yapılan anlaşma sonucunda Tron sahipleri bazı avantajlara sahip olacaklar. Bu fırsatlardan ilki de %2 indirim fırsatı olarak kayıtlara geçti. Üstelik bu fırsattan Amazon, e-Bay ve Walmart gibi birçok alışveriş sitesi üzerinden de faydalanma imkanı olacak. Böylece büyük bir pazara giriş yapmış olan Tron ekibinin, yatırımcıları da sevindirecek iyi bir anlaşma ortaya koyduğunu söyleyebiliriz.

Tron (TRX) yatırımcıları sevindirebilecek yeni bir iş birliği ile karşımıza çıktı. Daha öncesinde de başarılı ortaklıklara imza atan şirket şimdi de Shopping.io ile bir ortaklık içerisinde olduğunu duyurdu. Bu anlaşmaya göre kullanıcılar Shopping.io üzerinden TRX ile alışveriş yapabilecekler

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem