Time Magazine ApeCoin’i Kabul Etmeye Başlayacak

Benzer Haberler

Time Magazine, Twitter üzerinden önümüzdeki haftalarda ApeCoin’i kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

Time Magazine ayrıca takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) ile ilgilendi. 2021’de dergi, bazı kapaklarını NFT olarak açık artırmaya çıkardı. Ayrıca Grayscale ile yapılan ortaklığın ardından Bitcoin tutmayı da kabul etti.

U-Today’e göre 98 yaşındaki yayın, geçen hafta kapağında Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin olduğu bir NFT olarak ilk sayısını yayınladı. Bu yayında programcı, kripto sektörüyle ilgili endişesini paylaştı ve bunun güce aç aktörler tarafından yönetilen bir distopiye dönüşebileceğini söyledi.

BAYC ekosistemi yerel kripto para birimi ApeCoin, Perşembe günü Bored Ape Yat Kulübü sahiplerine hava yoluyla bırakıldı ve aynı zamanda büyük kripto para borsalarında işlem görmeye başladı.

Ticaretin ilk birkaç saatinde kripto para, 8.90 dolara düşmeden önce 39.40 dolara yükseldi. Belirteç, Bored Ape topluluğu tarafından yönetilecek girişimler için merkezi olmayan bir protokol şeklinde tasarlandı. Ethereum tabanlı token şu anda 2,9 milyar dolar değerinde ve bu da onu piyasa değerine göre 46. en büyük kripto para birimi yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem