The9, NFTSTAR’ı Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

Benzer Haberler

Çin merkezli oyun şirketi The9, NFT yatırımlarına ilişkin planlarını açıkladı. Menkul kıymetler için alım-satım fiyatlarının gösterildiği otomatik bilgi ağı olarak New York’ta kurulan ve özel bir borsa olan Nasdaq listesinde The9 şirketi de yer alıyor. Bir şirketin iddiasına göre The9, bu yılın dördüncü çeyreğinde NFT ticaret ve topluluk platformu olması planlanan NFTSTAR’ı piyasaya sürecek.

The9, ön kayıtları teşvik etmek için bir ön kayıt teşvik kampanyası başlattı. NFT koleksiyonlarını satmak için global spor yıldızlarıyla ortaklık kurmayı planladığını açıklayan şirket, eğlence ve sanat camialarından daha fazla takipçi kitlesi hedefliyor.

Yeni platform, ana akım tüketicilerin katılımını kolaylaştırmak için kredi kartı ile ödemeyi kabul edecek. The9‘un CEO’su Zhu Jun konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“NFT ve kripto para madenciliğinin çift çekirdekli işletmeleri tarafından yönlendirilen küreselleşme stratejimiz daha sağlam hale geliyor.”

The9, ağustos ayında yerel ortaklarla madencilik tesisleri kurmak için ortak girişimler sergileyerek yan kuruluşu NBTC Ltd. aracılığıyla Kazakistan bölgesinde genişleme isteklerini bildiren çok sayıda duyuru yaptı.

NBTC ayrıca bir Rus kripto madenciliği şirketi olan BitRiver ile bir kripto madenciliği barındırma anlaşması imzaladı. Haziran ayında, Kanadalı bir temiz enerji kripto madenciliği şirketi olan Montcrypto Ltd.’yi satın aldığını duyurdu. Çin, kripto para endüstrisine karşı baskıyı sürdürürken NFT’ler konusunda daha esnek bir duruş sergilediği gözlemleniyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem