Stephen Curry, 180 Bin Dolar Karşılığında Bored Ape NFT’sini Satın Aldı!

Benzer Haberler

Üç kez NBA şampiyonu olan Stephen Curry, Bored Ape dijital sanat eserini satın alarak NFT çılgınlığına katılan en son yıldız oldu. NFT çılgınlığı büyümeye devam ederken, Golden State Warriors’dan Stephen Curry kısa süre önce Twitter’da trend olan Bored Ape NFT’sini satın almak için yaklaşık 180.000 dolar değerinde 55 Ethereum harcadı.

Bored Ape NFT’sini Satın Aldı

Bored Ape NFT’si, koleksiyon için hazırlanan 10.000 maymundan birine sahip. İşin garip tarafı, bu NFT’ler 3 ay önce yaklaşık 5.000 dolar civarında satılıyordu. Somurtkan maymunlardan oluşan NFT koleksiyonu kıyafetler, şapkalar, kürk, yüz ifadeleri ve daha fazlasını içeriyor.

Her NFT’nin kendine has bir özelliği bulunuyor. Curry’nin maymunu, Bored Ape koleksiyonundaki ender parçalardan biri olarak gösteriliyor. Curry’nin aldığı NFT ender rastlanan bir tür olduğu için birkaç teklifi tetikledi ve en yüksek teklif 40 Ethereum (129.692 Dolar) olarak verildi. Ancak satın alan kişi 180.000 dolarlık teklifinde bulunan Curry oldu.

Bored Ape Yacht Club NFT’leri, CryptoPunk ve ETHRocks ile birlikte son iki ayda en çok satan dijital sanatlardan biri oldu. BAYC projesi en büyük satışını bu ayın başlarında kaydetti. Geçen hafta birisi OpenSea’de 3749 numaralı Bored Ape için 400 Ethereum ödedi. Söz konusu Bored Ape’nin şu anki değeri 1.500 ETH (4,8 milyon dolar) dolaylarında.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem