Sol Kulvardan Elrond Geliyor: Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

Benzer Haberler

Dünya çapındaki pandeminin ekonomik etkisine rağmen, kripto para piyasası yükselişine devam ediyor. Elrond (EGLD), rekor kıran en dinamik kripto para birimlerinden biri oldu. Henüz üç büyük kadar popüler olmasa da Elrond, dünya çapındaki yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor.

EGLD, geliştiricilere ve şirketlere yeni bir internet ekonomisi yaratmaları için güç verir. Bu şekilde ağ kullanıcıları platformun muazzam ölçeklenebilirliğinden, yüksek güvenliğinden ve geliştirici dostu ortamından istifade edebilir.

Kripto para yatırımcıları Crypto.com, VCC Exchange ve Binance üzerinden Elrond (EGLD) satın alabilir. Elrond’un fiyatı birçok nedenden dolayı yükseliyor. Genelde Ethereum aleyhindeki bir gidişat, Ethereum uyumlu çoğu madeni para için lehte bir gidişata sebebiyet verebilir.

Elrond, kripto paraların tetikte bekleyen birimlerinden olma yolunda ilerliyor. Genelde kripto paralar, aniden düştüğü kadar aniden yükselebilen bir yapıya sahiptir. Doğal olarak Elrond bu ataklarıyla tecrübeli yatırımcıları şaşırtmadı. Fakat yine de bu gelişmenin heyecan verici olduğunu söyleyebiliriz. Elrond, şu anda CoinMarketCap verilerine göre ilk 50 kripto para biriminden arasında yer alıyor.

Lark Davis EGLD Hakkında Tweet Attı

EGLD, ortaya çıktığı günden bugüne dek, 20 kattan fazla değer kazanarak yatırımcılarını mutlu etti. Yükselişine devam eden coinin EGLD/BTC kombinasyonu da gelecekte önemli kazanımlar elde edebilir. Elrond’un fiyatı halihazırda artıyor. Yakında yeni bir zirveler görülebilir.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem