SEC, Ripple’ın Mahrem Bilgilerini Talep Etti!

Benzer Haberler

Avukat James Filan, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), bir toplantı talebinde bulunduğunu açıkladı. SEC, Ripple‘ın (XRP) önceki toplantılarına ait tüm ses ve görüntü kayıtlarını paylaşması için bir emir çıkartmak istiyor.

SEC, aralarında Brad Garlinghouse, Chris Larsen ve diğer önemli Ripple çalışanlarının bulunduğu sanıklardan, iş konularının tartışıldığı toplantılara ait ses ve görüntü kayıtlarını almak istiyor.

Filan’ın tweet’ine eklenen PDF dosyasında, SEC tarafından mahkemeye gönderilen ve Yargıç Netburn’e hitaben yazılan bir mektup yer alıyor.

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na gönderilen mektupta, Ripple’ın bu dosyaları vermeyi kabul ettiği anlaşıldı. Ancak SEC’e göre Ripple konuyu farklı yorumlayarak beklenen tavrı sergilemedi. SEC’e göre Ripple “custodian” kelimesini farklı yorumladı ve bu sebeple önceden teslim edilen kayıtların içeriğini araştırmayı reddediyor.

Geçtiğimiz günlerde Ripple ve SEC’in anlaşmaya vardığı iddia edilse de, söylentiler ve iddia niteliğindeki haberler Ripple tarafından yalanlandı.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem