Rihanna Metavers’teki Yerini Genişletiyor

Benzer Haberler

Rihanna fiziksel dünyayı fethetti. Halihazırda Web 2.0’da popüler olan şarkıcı, şimdi ise meta veri tabanında bir isim yaparak Web 3.0’ı fethetmek istiyor.

ABD’li ticari marka avukatı Josh Gerben’e göre, 14 Mart’ta şarkıcı ve iş kadını olan Rihanna, şirketinin kozmetik ürünlerini metaverse’de “sanal” bir biçimde sunmak için yeni ticari marka başvurusunda bulundu. Rihanna, L’Oréal ve Victoria’s Secret gibi birçok ünlünün ve moda dünyasının tanınan markalarının izinden gitmeyi planlıyor.

34 yaşındaki Rihanna, sadece şarkılarıyla müzik dünyasını gölgede bırakmakla kalmamış, 4 yılda 570 milyon doların üzerinde piyasa değeri olan bir moda şirketi kurmayı da başarmıştır.

Ancak şimdi WEB 3.0’a hakim olmayı hedefleyen sanatçı için fiziksel dünya yeterli değil. Rihanna markasını metaverse’de kurmak için bahis oynuyor.

Konuya dair fazla açıklama yapılmamış olmakla birlikte iş kadını Rihanna metaverse dünyasındaki kişi ve kuruluşların akıllarında şu soruyu bıraktı: “Peki ya Rihanna hangi platforma yatırım yapacak?”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem