Powerbridge Technologies, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Madenciliğini Başlatacak

Benzer Haberler

8 Ekim’de basın açıklaması yapan Powercrypto Holdings, Hong Kong’da özellikle Bitcoin ve Ethereum kazımı gerçekleştirebilecek bir kipto para madenciliği tesisi kurma hedeflerinin olduğunu duyurdu.

Powerbridge Technologies, öncelikle SaaS çözümleri ve Blockchain uygulamalarıyla uğraşan, büyüme odaklı bir teknoloji şirketidir. Blockchain yazılım sağlayıcısı Powerbridge Technologies’in bir yan kuruluşu olan Powercrypto Holdings, Hong Kong’da kripto para madenciliği başlatacak. Hong Kong’da gerçekleşecek olan kripto para madenciliği operasyonları çevre dostu, yeşil ve sürdürülebilir enerjiyi kullanacak.

Kuzey Amerika ve Asya Pazarları Etkilenecek

Powerbridge Technologies, yaklaşık 60 PH/s hash hızında çalışan 600 BTC madencilik makinesi dahil olmak üzere Hong Kong’da toplam 2.600 yüksek performanslı madencilik teçhizatı kurmayı planlıyor. Ayrıca, yaklaşık 1.000 GH/s hash oranı gücüne sahip 2.000 ETH madencilik makineler kullanılacak.

Yapılan duyuruya göre Powercrypto, Kuzey Amerika ve Asya pazarlarında BTC ve ETH hash oranı seviyelerini ciddi oranda artıracak.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem