Popüler Hip Hop Grubu, NFT Koleksiyonlarını Yayınlayacak!

Benzer Haberler

Amerika’da oldukça popüler olan hip hop grubu Goodie Mob, kendi gruplarının ilk NFT sanat serisini yayınlayacaklar duyurdu.

Önemli NFT platformu olan Curio, 1991 yılında Big Gipp, Khujo, CeeLo Green ve T-Mo tarafından kurulan Atlanta merkezli efsanevi hip hop grubu Goodie Mob ile ortaklık kurarak “Dirty South Soul Food Truck” isimli NFT koleksiyonu yayınlayacağını ilan etti.

Goodie Mob, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Bu NFT koleksiyonu için epey bir zaman çalıştık. Bir sonraki sanatsal yaratıma katılacak olmak bizler çin heyecan verici. Örnek ve üretici bir sanat projesiyle ortaya çıkan ilk kayıt sanatçıları olmaktan gurur duyuyoruz. Curio ile çalışmak, müzik yeteneğimizin ötesinde yaratıcı olmamızı sağlıyor. Curio, hayranlarımıza bizi biz yapan her şeyi gösteren görsel sanatlar sunmamızı sağlıyor.”

Koleksiyon, bir yemek kamyonu içindeki üretken bir sanat serisinden oluşuyor. NFT’lerin hepsi farklı nadirlik değerlerini temsil edecek sanat eserlerinden oluşacak. Piyasaya sürüldükten sonra, çekiliş başına yaklaşık 100 dolara mal olan, bir çekilişle 2.500 paket sunulacak. Her çekilişte, koleksiyoncuların NFT satışından sonra bile özel Goodie Mob deneyimlerine erişimini sürdürmelerini sağlayan bir delikli kart yer alacak.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem