Popüler Analiste Göre Bu İki Altcoin Zirve Yapacak!

Benzer Haberler

Tanınmış bir kripto para stratejisti olan Inmortal, iki Altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacaklarını iddia etti. Analist ayrıca Chainlink (LINK) değerinde de bir artış bekliyor.

Kripto para camiasında Inmortal olarak bilinen analizci 72.600 takipçisine, kripto borsası FTX’in token’ı FTX Token’ı (FTT) yakından takip ettiğini söyledi. Inmortal’a göre FTT, %85’lik bir ralliyi ateşleyebilecek yükseliş sinyalleri veriyor.

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para ise “blockchan interneti” olarak anılan ve bir kripto projesi olan Cosmos (ATOM). Inmortal, ATOM’un Avalanche’ın (AVAX) ayak izlerini takip ederek tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır olduğunu ifade etti.

“Düşüşten bu yana, ATOM en iyi performans gösterenlerden biriydi (AVAX veya SOL gibi diğerleri arasında). Şimdiye kadar +46% sıçrama oldu. ATOM’un AVAX’ı takip etmesini ve yakında yeni bir ATH yapmasını bekliyorum.”

Merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink’e (LINK) değinecek olursak, kripto analisti 24 dolardan önemli bir desteği geri aldıktan sonra %66’lık bir artış başlatmaya hazır olduğunu söylüyor. Lider kripto para olan Bitcoin‘i de inceleyen analist, olumlu bir tablo çizerek “Bitcoin’in geçen haftaki kayıplarını silecek ani bir yükselişe hazırlandığını” ifade etti.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem