Planb’den Heyecanlandıran Bitcoin Tahmini

Benzer Haberler

Twitter’ın en önemli kripto para analistlerinden biri olan PlanB kullanıcı isimli analistten, heyecanlandıran Bitcoin tahmini geldi.

Ünlü analist PlanB, heyecanlandıran Bitcoin tahmininde bulundu. Son zamanlarda inişli çıkışlı bir çalkantı durumu yaşayan kripto para piyasası, spekülasyonların havada uçuştuğu dönemleri yaşamaya hazırlanıyor. Bitcoin Stok Akış Modeli’nin yaratıcısı olan ünlü analist PlanB’nin Bitcoin hakkındaki paylaşımları gözleri tekrar kripto para piyasasına çevirdi.

Ünlü analist yaptığı değerlendirmede, Bitcoin’in mevcut döngüde 69.000 dolarlık rekorun zirve olamayacağını, daha üst seviyelerin her an görülebileceğini ifade etti.

Tersi bir durumun geçerli olması halinde, yani bunun bir ayı piyasası olması halinde 200 haftalık ortalama olan 18 bin dolarların altının görülmesi gerektiğini söyleyen PlanB, kendisinin şu an için böyle bir beklenti içerisinde olmadığının da altını çizdi.

Özellikle yaşanan son büyük daralma, Twitter dünyasında bir deprem etkisi yaratmıştı. Bu durumun sebebi ise, milyonlarca takipçili ve kendilerini “uzman” olarak tanımlayan kripto para analist hesaplarının hiç birisi, böylesi bir düşüş için takipçilerini uyarmamış, hepsinin birden gafil avlanması ise Twitter dünyasında büyük bir öfke haline sebebiyet vermişti.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem