PayPal’ın Kurucu Ortağı, Bitcoin’e Yüklü Miktarda Yatırım Yapmak İstiyor!

Benzer Haberler

Milyarder Peter Thiel, Bitcoin’e yapılan yatırımın az olduğunu düşünüyor. Bitcoin (BTC) fiyatı 67,000 doları gördü ve yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) gerçekleştirdi. PayPal’ın kurucu ortağı Peter Thiel, aldığı Bitcoin’lerin az olduğunu düşünerek daha fazla Bitcoin alınması gerektiğini söyledi.

Dünkü (20 Ekim 2021) Bloomberg haberine göre Thiel, Miami’de düzenlenen bir röportajda kripto para birimleri, merkez bankaları ve yapay zekadan (AI) bahsetti.

Thiel, Bitcoin hakkındaki düşüncelerini söyledi:

Sadece Bitcoin satın almanız gerekiyor. Bitcoin’e yeterince yatırım yapılmamış gibi hissediyorum. Bitcoin yükselişiyle beraber merkez bankalarının endişesi artığını düşünen Thiel, sözlerini devam ettirdi:

BTC’nin yeni ATH’ler yapması, kesinlikle bize merkez bankaları için tam bir iflas anında olduğumuzu söylüyor. Yapay zeka aslında komünisttir. Yani tek merkezlidir. Kripto paraların merkeziyetsizlik kavramına tamamen ters düşer. Aynı zamanda Yapay zeka dünyayı gerçekten yok edebilir.

Thiel, Bitcoin’in en eski savunucularından biri olduğunu söyleyebiliriz. 2014’te para birimi olarak Bitcoin’i başarılı olduğunu iddia eden Thiel, uzun zamandır kripto para piyasasını takip ediyor. Paypal’ın kurucu ortağı Bitcoin’i, herkesi, herkesten karşı koruyan bir para birimi olarak görüyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem