PayPal Birleşik Krallık’ta Bitcoin İşlemlerini Aktifleştirdi

Benzer Haberler

PayPal, kripto para birimi hizmetlerini Birleşik Krallık’taki müşterilere resmi olarak sunarak şirketin ilk uluslararası genişlemesini sağladı.

Küresel ödeme devi PayPal, cuma günü yaptığı açıklamada Birleşik Krallık’taki müşterilerinin artık doğrudan hesaplarından bitcoin ve eter de dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimi satın alabileceklerini, satabileceklerini ve tutabileceklerini açıkladı.

PayPal, dijital varlık ürünlerinin ABD versiyonu gibi, desteklenen varlıkların satın alınmasını, satılmasını ve elde tutulmasını kolaylaştırmak için New York lisanslı kripto şirketi Paxos’u kullanmaya devam edeceğini söyledi.

PayPal Kripto Hizmetlerini Artırmaya Kararlı

Kripto tekliflerinin başarısına rağmen şirket, müşterilerinin hizmeti kullanırken samimi bir deneyim yaşamalarını sağlamak için hala 24 saat çalışıyor.

PayPal, ABD’de dijital varlıklar için bir Süper Uygulama Cüzdanı başlatmayı planlıyor Firma ayrıca İrlanda’da kara para aklamayı önleme (AML), mevzuata uygunluk ve iş geliştirme gibi farklı rollere odaklanacak bir kripto para birimi ekibi kuruyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem