Nurgül Yeşilçay’dan Emsal Bir NFT Adımı Geldi!

Benzer Haberler

Nurgül Yeşilçay’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği yeni Poz dizisi NFT olarak yayınlanacak. Dizi, NFT olarak 8 bin 600 dolar üzerinden satışa çıkarılacak. Poz NFT’sine yalnızca 50 kişi sahip olacak.

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, 26 Ağustos’ta paylaştığı bir gönderi ile yeni bir NFT projesine adım atacağını açıklamıştı. Yeşilçay’ın imzasını taşıyan projenin detayları belli oldu. Nurgül Yeşilçay’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği yeni Poz dizisi NFT olarak OpenSea’de yayınlanacak. Dizinin yapımcılığını ise Necati Kocabay üstlendi.

Kamera yerine fotoğraf makinasının kullanıldığı mini dizi yedi bölümden oluşuyor. Her bir bölüm yaklaşık 3-4 dakika sürüyor. Dizinin çekim tekniği izleyenlerde bir fotoroman hissi uyandırıyor. Poz, gerilimli kara komedi türünde bir foto dizi olarak tanımlanıyor. Yeşilçay’ın yaklaşık altı aydır üzerinde bu proje üzerinde çalıştığını belirtelim.

Paylaşılan bilgilere göre dizi NFT olarak 8 bin 600 dolar üzerinden satışa çıkarılacak. Poz NFT’sine yalnızca 50 kişi sahip olacak.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem