NBA Süperstarının Otuz Beş Girişimi Coinbase ile Anlaşma İmzaladı

Benzer Haberler

NBA süperstarı Kevin Durant ve spor yöneticisi Rich Kleiman tarafından ortaklaşa kurulan Thirty-Five Ventures, kripto para birimi platformu Coinbase Global ile çok yıllı yeni bir iş ortaklığı yaptı.

Anlaşmaya göre, şu anda Brooklyn Nets için oynayan Durant, Coinbase’in tanıtımına yardımcı olacak ve şirketin elçisi olarak görev yapacak. Buna karşılık Coinbase, spor sitesi Boardroom için dijital reklamlar ve sponsorlu içerik sağlayacak ve gençlik programlarına destek verecek.

Anlaşmayla ilgili finansal detaylar açıklanmamasına rağmen, anlaşma NBA süperstarı ve Coinbase arasındaki ilişkide daha fazla büyümeye işaret ediyor. 2017 yılında Thirty-Five Ventures, 100 milyon dolarlık bir finansman turu sırasında Coinbase’e yatırım yaptı.

Coinbase’in Thirty-Five Ventures ile yaptığı anlaşma ve NBA ile Ekim ayında yaptığı sponsorluk anlaşması, profesyonel spor endüstrisine girmek için kararlı olduğunu gösteriyor. Coinbase şu anda ticaret hacmine göre küresel olarak üçüncü en büyük merkezi kripto para borsası konumunda.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem