Müzisyen Grimes, Dogecoin Kabul Edecek

Benzer Haberler

Kanadalı şarkıcı, söz yazarı, albüm yapımcısı ve müzik video yönetmeni Grimes ürün satışında Dogecoin kabul edeceğini açıkladı. Grimes sadece Dogecoin ile sınırlı kalmayıp ayrıca Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash gibi önemli kripto para birimlerini de kabul ediyor.

2013 yılında, the Webby Award tarafından Yılın Sanatçısı seçilen müzisyen Grimes, ürün satışında Dogecoin kabul edeceğini açıkladı. Müzisyen ayrıca Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash gibi önemli kripto para birimlerini de kabul ediyor.

Elon Musk’ın eski sevgilisi olan Grimes, Musk gibi kripto varlık sektörüne ilgi göstermiş ve bu yılın başlarında 5.8 milyon dolarlık NFT satışı gerçekleştirmişti. Satışlar, NFT dünyasında epey ilgi gördü. Kripto paralar ile ilgili her açıklaması gündem olan Elon Musk da Grimes’ın yaptığı açıklamaya hayli dikkat kesildi. Elon Musk, Dogecoin’i kabul ettiğini duyuran tweeti beğenirken, Dogecoin’in yaratıcısı Billy Markus ise habere bir meme ile karşılık verdi.

Dogecoin, Musk’ın ilgisi ile bu yıl devasa bir büyüme kaydetti. Son bir yılda %6000 değer kazanan Dogecoin, 0.73 dolar ile bir ATH belirlemesinin ardından, mayıs kırılması ile kazanımlarını büyük ölçüde kaybetti.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem