Morgan Stanley Yöneticisinden İlginç Bitcoin Benzetmesi

Benzer Haberler

Morgan Stanley yöneticisi, Bitcoin’in South Park’taki çizgi film karakteri Kenny gibi ölümden döneceğini iddia ediyor.

Morgan Stanley’in üst düzey yöneticisi Dennis Lynch, bugün Morningstar’ın yıllık yatırım konferansındaki bir tartışma sırasında Bitcoin’le ilgili bir benzetme paylaştı. Lynch, Bitcoin’in hem teknik hem de temel sıkıntılara karşı mücadelesini South Park çizgi film karakteri olan Kenny’ye benzetti.

Bir Morgan Stanley iştiraki olan varlık yönetimi firması Counterpoint’in başkanı ve gösterinin keskin bir savunucusu Lynch, on yıldan fazla bir süre önce başlangıcından bu Yana lider kripto para birimi varlığı Bitcoin’in esnekliğine olan inancını dile getirdi.

Çok sayıda düşüş yaşayıp hayatta kalmayı başaran Bitcoin, ana akım piyasada geniş çapta tanınan ve saygı duyulan modern bir ödeme yöntemi ve değer deposu olarak kendini kanıtladı. Microstrategy, Tesla ve Galaxy Digital Holdings gibi büyük şirketlerin tümü, Bitcoin’e milyar dolarlık yatırımları yaptı.

Lynch, Bitcoin – Kenny Benzetmesini şu sözlerle yaptı:

“Bitcoin’in South Park’taki Kenny gibi olduğunu düşünüyor, bunu söylemekten memnuniyet duyuyorum. Bitcoin her bölümde ölüyor ve tekrar geri dönüyor.”

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem