Morgan Stanley 36 Milyon Dolarlık Bitcoin Alabilir!

Benzer Haberler

ABD’nin New York şehrinde bulunan bir Amerikalı yatırım bankası olan Morgan Stanley, Bitcoin yatırımlarına aktif bir şekilde devam ediyor.Açıklanan son raporlara göre Morgan Stanley’in kasasında 36 milyon dolar değerinde Bitcoin bulunuyor.

Morgan Stanley, uzun zamandan beri lider kripto para birimi olan Bitcoin’e yatırım yapıyor. Şirket yatırımlarda gayet emin ve herhangi bir tereddüt yaşamıyor. Bankanın yatırım miktarı her geçen gün daha da artıyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) için yapılan son raporda yer alan bilgilerde 25 Ağustos tarihi itibariyle yeni bir yatırım planlamasının daha olduğu belirtildi.

GBTC Hisseleri Oldukça Fazla

Morgan Stanley ile ilgili piyasa analisti MacroScope tarafından yapılan paylaşım da dikkat çekti. Twitter üzerinden yapılan paylaşıma göre Morgan Stanley 928051’i aşkın GBTC hissesini elinde bulunduruyor. Bunların en büyüğü 36 milyar dolar olurken, En büyüğünü teşkil eden GBTC hissesi Morgan Stanley’in yatırımlarından sadece birisi. Şirket, daha önce Coinbase ve Securitizie için de yüksek miktarlarda fon sağlamıştı. En son yatırımlardan birisi olan Securitizie için 48 milyon dolarlık bir fon aktarılmıştı.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem