MOBOX Nedir?

Benzer Haberler

MOBOX’un GameFi altyapısı, gelişen DeFi ekosistemi üzerine kuruludur. Platform, çekici getiri stratejileri bulmak ve çok sayıda MOBOX oyununda kullanılabilecek benzersiz NFT’ler oluşturmak için tasarlanmıştır. Ekip, bir RPG oyunu (MOMO Blockchain Brawler) tarafından yakından takip edilecek bir NFT Oyunu (Token Master) başlattı.

MOBOX, platformlar ve oyunlar arasında NFT birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için ekosistemde yerleşik projelerle de çalışıyor. Platform, MOBOX’un platform oyunlarında kullanılabilen diğer projelerden (örneğin PancakeSwap NFT’ler) NFT’leri entegre etti. Ayrıca ekip, kullanıcıların NFT’leri Binance Akıllı Zincir (BSC), ETH ve TRON arasında taşımasına olanak tanıyan NFT’ler için zincirler arası köprüler geliştiriyor.

MBOX, Mobox platformunun yerel kripto para birimidir. Yapılan açıklamalara göre MBOX temelde şu işlevler için kullanılabiliyor:

  • NFT oyun platformu aracılığıyla işlemlerin işlenmesi.
  • Platform bonusları ve teşvikler için stake yapmak.
  • Kaynakların nasıl tahsis edildiğini belirlemek için yönetimde oy kullanmak.

MOBOX MOMO NFT’leri ise aşağıdaki özellikleri barındırıyor:

  • KEY’ler (BEP20 Token) kullanılarak kilit açma kör kutuları aracılığıyla basıldı.
  • MBOX Token’larını basmak için bir Akıllı Sözleşmeye dahil edildi.
  • MOBOX NFT Marketplace’te takas edilebilir.
  • MOBOX platformundaki tüm oyunlarda kullanılır.

MOBOX, kullanıcıları katılımları ve eğlenceleri için ödüllendirerek güçlendiren, topluluk odaklı bir platformdur.

MOBOX, MOBOX’un GameFi dediği şeyi oluşturmak için en iyi DeFi Yield farming ve Oyun NFT’lerini birleştiren devrim niteliğinde bir sisteme sahip olduklarını ifade ediyor. Ayrıca oyunun ücretsiz olması da dikkat çekiyor.

MOBOX, geleneksel oyuncular ve kripto meraklısı olmayan kullanıcılar için giriş engelini düşürmeyi amaçlamaktadır. Bu aynı zamanda MOBOX ekibinin kullanıcıyı göz önünde bulundurarak MOBOX APP’yi sıfırdan oluşturmasının nedenlerinden biridir.

MOBOX Platformuna Android ve iOS uygulamaları üzerinden de erişilebilmekte ve böylece hem mobil hem de masaüstü cihazlar aracılığıyla daha da erişilebilir hale getirilebilmektedir.

Öte yandan MOBOX Platformu, kullanıcıları MBOX yönetişim token’ı ile ödüllendiren DeFi YieldFarming, NFT Stake gibi hizmetleri de içeriyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem