Milyonluk Takipçisi Bulunan Analistten Yatırım Yapılacak Altcoin Açıklaması!

Benzer Haberler

Dünya çapında popüler olan kripto trader’i uzun vadeli yatırımlarda kazandıracak dört altcoini açıkladı. Analiste göre yapılan yatırımların önümüzde ki dönemde döngüde çok kıymetleneceğini söyleyen analist, bu yatırım coinlerini de yatırımcılarla paylaştı. Analistin öncelikle paylaştığı en çok kazanç sağlayan coinin bitcoin olması yatırımcıları şaşırtmadı.

Analistin Önerdiği Coinler

Dünyaca ünlü analist Ben Armstrong, uzun vadeli yatırımlarda kazandıracak coinleri yatırımcılar ile paylaşırken, tüm yatırımcıların gözleri Ben Armstrong’a çevrildi. Ben’in yatırım yapmak in en kârlı olarak paylaştı Coinler ise şu şekilde:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • ADA
  • LINK

Analistin uzun zamanlarda yapılacak vadelerde kazandıracak coinleri paylaşması ve analistin açıklaması “ PlanB’nin S2F modeli, bir Bitcoin’in 2025’te bir milyon dolar değerinde olacağını tahmin ediyor. Temmuz ayında Forbes analistleri, Bitcoin için 71.000 dolarlık fiyatla 2025 için daha aşağı yönlü tahminlere sahiplerdi. 2030 için, tahmin ortalaması Bitcoin başına 5,2 milyon dolara kadar çıkıyor. Önümüzdeki birkaç yıl için fiyatın nasıl bir seyir izleyeceğini tam olarak bilmesek de, Bitcoin’in kıtlığı ile ilk hamle avantajı birleştiğinde, zaman içinde değeri artan bir bahis haline geliyor.” Diyerek açıklamasını tamamladı.

Analistin Önerdiği Coinlerin Sağlayacağı Kazançlar

Öncelikle BTC’yi sunan analistten, BTC hakkında bir görüş anlatıldı. Listenin her zaman ilk sırasında bulunan bitcoin en değerli coinler arasında yer alıyor. Diğer bir lider altcoin ise ethereum olarak analistin raporlarına işleniyor. Tahminlere göre analistin 2025 yılına kadar ethereum’un zirve yapacağı söyleniyor. Analistin diğer yatırım için önerdiği coin ise ADA yani cardano oldu. Analiste göre cardano şu an ve gelecekte içerisinde bulunacak boğa borsasının en çok kazanç verecek altcoini oldu. Chainlink, temel bilgi sağlamak için destek verir. Analiste göre bu altcoinin yatırımları ise yüksek kazançlara dönüşecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem