Microstrategy, 1.914 Adet Bitcoin Satın Aldı

Benzer Haberler

Kripto para endüstrisinde önemli bir konuma sahip olan MicroStrategy, 94.2 milyon dolar değerinde Bitcoin satın aldı. Fortune 500 şirketi MicroStrategy’nin, coin başına ortalama 49.229 dolar fiyatla 1.914 Bitcoin (BTC) satın aldığı ortaya çıktı. Daha fazla halka açık şirketi BTC’ye getirmekle tanınan firmanın CEO’su Michael Saylor, haberi duyurmak için Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Önde gelen yazılım şirketi MicroStrategy, Bitcoin satın almaya devam ediyor. Kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden ve şirketin CEO’su olan Michael Saylor, bugün resmi Twitter hesabı üzerinden şirketin yeniden Bitcoin satın aldığını duyurdu.

Saylor attığı tweette, şirketin rezervlerine 94 milyon dolar değerinde 1.914 adet Bitcoin daha eklediğini açıkladı. Ortalama 49.229 dolardan gerçekleşen satın alım ile birlikte, şirketin elinde tuttuğu Bitcoin miktarı 124.391 gibi rekor bir seviyeye ulaştı. 3.47 milyar dolar değerinde olan bu Bitcoin zulasındaki ortalama BTC fiyatı ise 30.159 dolar.

Daha önce aktardığımız üzere Saylor, şirketinin daha fazla Bitcoin satın almak için çeşitli yollar arayacağını söylemişti. Bu açıklamadan bu yana şirket, Bitcoin rezervlerini artırmaya devam etti.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem