Metaverse’ün Merkezinde Hangi Kripto Para Olacak?

Benzer Haberler

Kripto para piyasalarının çok yakından tanıdığı bir isim olan, Real Vision CEO’su Raoul Pal, bu kez de Metaverse odaklı açıklamaları ve tahminleriyle gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde sıkı bir Ethereum (ETH) destekçisi olmasına rağmen Solana’yı (SOL) beğendiğini dile getirerek dikkatleri çeken Pal, bu kez de geleceğin dijital evreni olarak tanımlanan Metaverse’ün geleceği ve Metaverse’ün merkezinde olduğunu düşündüğü kripto varlık hakkında yorumlarını paylaştı. Geçtiğimiz günlerde bir röportaj veren Pal, burada Metaverse evrenine ve bu evrende hangi kripto paranın zirvelere çıkacağına dair fikirlerini dile getirdi. Eski Goldman Sachs yöneticisi Pal, bu noktada tanıdık bir kripto paraya odaklandı.

Pal SAND ve MANA’ya Çok Güvenmiyor

Raoul Pal, InvestAnswers ile gerçekleştirdiği röportajında, The Sandbox’a (SAND) yatırım yaparak büyük kazançlar elde ediliyor olmasına rağmen, “bugün değeri olan bir şeyin, başarılı bir şekilde yoluna devam edebileceğini” söylemenin zor olduğunu ifade etti. Metaverse evreninde en sevdiği oyun sorulan Pal, hepsinin mükemmel olmadığını dile getirdi ve “Sandbox veya Decentraland üzerine mi kurulacak? Sanmıyorum” yanıtını verdi.

Pal’a Göre Metaverse’ün Merkezinde Hangi Kripto Varlık Olacak?

Sanal gayrimenkulün gerçek dünya mülkleri kadar sıcak bir meta haline geleceği fikrine çok da yakın olmadığını ifade eden Pal, çeşitli Metaverse projelerine uzun vadeli güven duymuyor olsa da lider altcoin Ethereum’un (ETH) bu evrende hepsinin merkezindeki en güçlü ilişkili yatırım olabileceğini ifade etti. Konuya ilişkin olarak Pal “Çok erken olduğumuz için endişeleniyorum. Bu konudaki yatırımlarımı uzun süre tutmayacağım çünkü bunların doğru şeyler olduğuna inancım yok. Bu projelere birçok kez baktım ve cevabın ne olduğunu gerçekten bilmiyorum. Ancak bildiğimiz bir şey var ki; Ethereum’un şimdilik bunun merkezinde olması muhtemel. Ethereum şu an için iyi bir proxy haline geliyor. Mükemmel değil ama sorun da değil.” sözlerini dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem