Metaverse’te Arsa Fiyatları Uçuyor!

Benzer Haberler

İnternetin yerini alacak ‘Metaverse’te arsa fiyatları, gelecek yıllarda büyük değer kazanmasına kesin gözüyle bakılırken, sanal bir emlak şirketinin kurucu ortağı, dijital mülklerdeki fırsatın 16 ayda 200 kat artacağını öngörüyor.

Metaverse’te satılan dijital arsalar, büyük rağbet görüyor. Metaverse arsaları almak için arsa satışını yapan bir proje bulmak gerekiyor. Bu tür projeleri, çeşitli metaverse çalışmalarını açıklayan ve yatırımcılar arayan siteler üzerinden bulmak mümkün.

Metaverse Arsa Nasıl Alınır?

Sanal dünya üzerinde bir arsanız olmasını istiyorsanız metaverse projeleri üzerinden arsa satın alabilirsiniz. Blocktopia jetonu olan blok coin üzerinden arsa alım işlemi yapılmaktadır.

Blocktopia arsa satışları yakın zamanda başlayacaktır. Level üzerinden seçerek arsa seviyesini belirleyebilirsiniz. Level 1’den Level 21’e kadar sanal dünya üzerinden arsalar oluşturulmuştur. Blocktopia stake ederek kısa, orta ve uzun dönem şeklinde gelir elde edebilirsiniz. Stake işleminin yıllık getirisi %20 ile %60 arasında yer almaktadır.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem

Parasanal mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı İndir
X