Lil Pump ile Tanıtılan NFT Projesi Çabucak Satıldı

Benzer Haberler

Blockchain destekli bir platform lan Opulous ve Republic iş birliği yaptı. Rapçi Lil Pump ve DJ KSHMR yer aldığı yeni NFT projesi Security NFT’leri (S-NFT) tanıtıldı.

Republic, Security NFT’ler (S-NFT’ler) sunarak blok zincir teknolojisi ile müzik yatırımını kitlelere ulaştıran ilk platform oldu. Dünyanın her yerinden hayranlar sevdikleri müziğe 100 dolar gibi düşük bir fiyatla yatırım yapabilecek ve müziğin telif haklarına sahip olabilecek. Yeni projenin öncüsü Republic, blok zinciri teknolojisini ve menkul kıymet inovasyonunu birleştiren yeni bir anlayış sunarak S-NFT’leri ünlü rapçi Lil Pump ile resmen tanıttı.

NFT projenin ilk sürümü, Lil Pump’ın yeni parçasıyla denendi. Yapımcılığını Jimmy Duval’ın yaptığı, “Mona Lisa (feat. Soulja Boy)” teklisi platformda sunuldu. Proje ile hayranlara yatırım yapma şansı verildi. Satış 4 Kasım’da gerçekleşti ve sadece iki saatte, eser maksimum hedefine ulaşarak 500.000 dolar toplandı.

S-NFT sahiplerini ilgilendiren bir değir gelişme ise telif ücretleri hakkında. NFT sahipleri, şarkı akış platformlarında her oynatıldığında veya radyoda, TV’de, filmde, video oyununda oynatıldığında telif ücreti alabilecek.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem