KuCoin, Bitcoin Havuzu Kurdu!

Benzer Haberler

WuBlockchain tarafından yayınlanan raporuna göre, KuCoin kripto para borsası yeni bir Bitcoin madencilik havuzu kurduğunu duyurdu. Bir Bitcoin madencilik havuzu ile 60.000 BTC, Bitcoin madencilik pazarına girdi ve şu anda Çin’deki son Bitcoin madenciliği yasağından sonra eksik olan büyük hashrate hacimleri sağlayabilecek.

Kucoin borsası Eylül 2017’den beri Seyşeller dışında faaliyet gösteriyor. Eylül 2020’de bilgisayar korsanları, 1.000’den fazla BTC ve 11.000 ETH içeren saldırıyla 275 milyon dolardan fazla fon çaldı. Bugüne kadar, KuCoin saldırısı, endüstri tarihindeki en büyük saldırı olmaya devam ediyor.

Kucoin Hakkında

KuCoin’ 8 milyondan fazla kullanıcısı olan, çok sayıda dijital varlık ve kripto para birimi için kullanılan küresel bir kripto para borsasıdır. Eylül 2017’de kripto piyasasına çıkan KuCoin, halihazırda faaliyet gösteren popüler kripto borsalarından biridir. Türkiye genelinde birçok kez gündeme gelen KuCoin, dünya çapında 207 ülkede kullanılıyor. Popüler şirketin CEO’su Micheal Gan’dır.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem