Kriptodaki En Zengin Adam Endüstrinin En Büyük Zorluklarını Belirtiyor

Benzer Haberler

FTX CEO’su, kripto alanı hakkında görüşlerini bildiren bir dizi tweet gönderdi.

27 Aralık 2021’de FTX CEO’su Sam, kripto alanı hakkında görüşlerini bildiren bir dizi tweet paylaştı. Sam, kripto endüstrisindeki en zengin adamlardan biri ve en büyük kripto borsalarından birini yönetiyor. Sam, kriptonun ilerlemesinden bahsederek başladı. Ancak daha sonra sorunları ve olası çözümleri vurgulayarak konuşmasını bitirdi.

Sam Bazı Kripto Başarılarından Bahsederek Başladı

27 Pazartesi günü FTX CEO’su Sam, kripto paraların durumu hakkında birtakım tweetler paylaştı. Sam’e göre, kripto alanı zaten yaklaşık 200 milyon kişilik sağlam bir kullanıcı tabanına sahip. Bununla birlikte kriptonun Microsoft ve Apple gibi büyük şirketlerden daha düşük bir piyasa değerine sahip olduğundan bahsetti. Ancak kripto, son zamanlarda bu şirketlerden daha fazla dikkat çekiyor.

Sam, akıllı sözleşmelerin ve yeni geliştirilen Metaverse’in önemini vurguladı. Web3, Defi dijital altın ve diğer akıllı sözleşme ürünlerinden bahseden Sam, “Akıllı sözleşme büyümesinin yanı sıra, kripto ve sözleşmelerle ilgili bazı kullanım durumlarına dikkat çekti. Akıllı sözleşmeler ödeme, değer saklama, tokenize edilmiş varlıklar, sosyal medya ve diğer çözümlerin büyümesine katkıda bulunuyor.” Dedi

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem