Kriptoda Bir Deprem Daha! Binlerce Kripto Para Biriminin Piyasadan Silinebileceği İddia Edildi!

Benzer Haberler

Kripto para yatırımcılarını korkutan yeni iddialar gün yüzüne çıkmaya başladı. Son yıllarda piyasaların genelinde bir düşüş eğiliminin de görülüyor olması bu konuda yeni endişelerin de güç kazanmasına neden oluyor. Uzmanlardan son gelen tahminler ise pek de iç açıcı değil. Binlerce kripto para biriminin bir anda piyasadan silinebileceği iddia edildi.

Piyasaların genelinde son aylarda ciddi bir durgunluk görülüyor. Bitcoin başta olmak üzere piyasa değeri ile dikkat çeken diğer birçok kripto para birimi sert değer kayıpları ile yatırımcıların 2022 yılı beklentilerini karşılamadı. Short pozisyonda riskli yatırım yapanlar ise yatırımlarını kaybetmeye devam ediyor. Konuya ilişkin ortaya çıkan yeni bir iddia ise herkesi tedirgin etti.

Çok Sayıda Kripto Para Biriminin Çökeceği İddia Edildi!

Web3 Vakfı CEO’su Bertnard Perez tarafından geçtiğimiz günlerde İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen World Economic Forum etkinliğinde kritik değerlendirmelerde bulundu. CNBC’ye verdiği demeç sırasında kripto para piyasalarında çok sayıda kripto para biriminin çökmek üzere olduğunu aktaran Perez, kısa sürede bu açıklaması ile yankı uyandırdı.

Yakında Piyasalardan Çok Sayıda Kripto Silinebilir!

Önemli uyarılarda bulunan ve binlerce kripto para biriminin piyasadan silinebileceğine işaret eden Perez, şu anda 19 binden fazla kripto para birimi olduğunun altını çizdi. Söz konusu kripto varlıkların çok yakın bir zamanda piyasadan silineceğini söyleyen Perez, bu varlıklara yatırım yapan kişilerin çok büyük paralar kaybedeceklerine dikkat çekti. Bu durumun endişe verici olduğunun da altını çiziyor.

Uzmanlardan Kripto Yatırımcısını Uyarıyor!

Benzer bir açıklama da Guggenheim’den Scott Minerd tarafından yapılmıştı. Kriptoların çoğunun çöp olduğunu Bitcoin ve Ethereum’un ise hayatta kalabileceğine inandığını söylemişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem