Kripto Rallisi Devam Ediyor: Ether’i Yeni Rekora Koşarken, Bitcoin Beklenen Direnci Kırdı

Benzer Haberler

Kripto para piyasasında tüm algılar değişiyor. Çoğu yatırımcının düşüş beklediği şu zamanlarda en çok rağbet gören kripto paralardan olan Ethereum ve Bitcoin kazandırmaya devam etti. Ethereum ekim ayının başından bu yana %57 artış kaydetti. Lider kripto para Bitcoin ise yaklaşık %50 artış göstererek son 3 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

Ethereum, Ekim ayının başından bu yana %57 artış kaydetti. Lider kripto para Bitcoin ise yaklaşık %50 artış göstererek son 3 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı. IG Markets analisti Kyle Rodda, “enflasyon dalgası hızla yaklaşırken, tüccarların düşüş yaşayan reel getirilere alternatif olarak altın ve kripto para gibi kupon varlıklara yöneldiğini” söyledi.

Kyle Rodda “Bankalar ve finans kurumları bunun bir parçası olmak istiyor. Düzenleyiciler de kurumsal yaklaşımları çok fazla baskılamak istemiyor.” Dedi.

Son haftalarda Avustralya’nın en büyük bankası, perakende müşterilerine kripto ticareti sunacağını söyledi. Singapurlu yetkililer varlık sınıfında olumlu konuştu. Hisse senetlerindeki olumlu tabloların görülmesi, yöneticilerin böyle bir tutumu benimsemesinde etkili oldu.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem