Kripto Paralar Noel Günü Ralli Yapabilir

Benzer Haberler

Kripto borsalara gönderilen Tether miktarlarındaki artışa dikkat çeken uzmanlara göre Bitcoin’in 50 bin dolar üzerindeki atakları yükselişe işaret ediyor.

Noel Baba bu yıl kripto yatırımcıları için erken geldi. Bitcoin, kritik eşik olarak görülen 50 bin dolar üzerindeki hareketine devam ederken, Ethereum da 4 bin dolar üzerinde tutunmayı başardı. Noel tatilinin başlaması ile beraber birçok kişinin kripto para piyasasına uğraması bekleniyor.

Kripto para analisti Türker Balkar, lider kripto para Bitcoin’in 50 bin doların altında kaldığı sürece bir satış baskısı ile karşı karşıya kalabileceğini ancak üzerindeki fiyatlamalarda olumlu olduğunu ifade etti.

Borsalara gönderilen Tether (USDT) miktarlarında dikkat çekici bir artış olduğunu aktaran Balkar, “Bu nedenle fiyatlardaki gerilemelerin Bitcoin ve Ethereum için alım yönlü fırsat olarak değerlendirildiği de söylenebilir.” Dedi.

Balkar, Altcoin kripto paralarda ise AVAX’ın borsalarda öne çıkan coin konumunda olduğunu belirterek “Altcoinler içindeki yeri itibarıyla gelecek vadeden bir coin ve portföy oluştururken mutlaka bulundurulması avantaj sağlayabilir. Ethereum’un alternatifi MATIC ve ALGO ise son dönemlerde dikkat çekiyor.” değerlendirmesini yaptı.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem