Kripto Para Analisti DonAlt, Tahminlerini Açıkladı

Benzer Haberler

Yaptığı tahminlerle kripto para dünyasında popüler hale gelen DonAlt’a göre Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesinin altına düşmemesi için önemli olan bir seviyeye ulaşması gerekiyor.

Popüler kripto para analisti DonAlt’a göre Bitcoin’in 30.000 doların altına düşmesi için öncelikle önemli olan bir seviyeye tekrar ulaşması gerekiyor. DonAlt, Bitcoin için 52.000 dolardan kilit direnci çıkarma ivmesi oluşturabilecek bir yükseliş senaryosu çiziyor:

Diyelim ki haber kaynaklarından bir tüyo aldınız. Bu aldığınız tüyo ile Bitcoin’in yükselmeyeceği gibi bir tutum takınırsanız, fiyatın geri geleceğini görürsünüz. Bu durum genelde can sıkıcıdır.”

DonAlt, boğa eğiliminin devam etmesi ve Bitcoin’in 28.000 dolar seviyesine kadar düştüğü bir ihtimalden sakınmak için Bitcoin’in önce kilit bir seviyenin üzerinde kapanması gerektiğini söylüyor.

“Bir şey olursa, 42.400 doların üzerinde bir kapanış bekleyin. Bana göre Bitcoin’in görebileceği en düşük seviye buralar. Bunu bile beceremiyorsa, bence 30.000 doların altına iner. 42.400 doların üzerinde kapanabilirse bir sonraki hamle merak konusu olacak.”

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem