Kripto Dünyasında Sıkça Duyacağımız “Meta” Hamlesi İşleri Değiştirdi!

Benzer Haberler

Decentraland’ın MANA tokeni konsolidasyon aşamasına girdi. Kripto paranın bir sonraki yükselişten önce ivme kazanmaya hazırlanıyor olabileceği düşünülüyor. MANA tokeni fiyat keşif modunda ve daha fazla kazanç için hazırlanıyor gibi görünüyor.

Facebook’un sürpriz yeniden markalaşma duyurusunu takiben, Metaverse ile ilgili birkaç kripto projesi, son birkaç gün içinde yükseliş yaşadı. Geçen Perşembe teknoloji devi, odağını sanal gerçeklik dünyalarına çevirerek adını “Meta” olarak değiştireceğini açıkladı.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, bir sunum videosunda şunları söyledi:

“Hâlâ insanlar etrafında teknoloji tasarlayan bir şirketiz. Ama şimdi yeni bir Kuzey Yıldızımız var: Metaevreni hayata geçirmeye yardımcı olmak.”

Zuckerberg, Facebook’un gelecekte NFT’leri desteklemeye başlayacağını da doğruladı. SAND ve AXS gibi pek çok benzer token haber üzerine ralli yapmış olsa da, Decentraland’ın MANA tokeni %640’tan fazla artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,70 dolara ulaşarak en büyük sıçramayı yaptı. Şimdi, varlık bir kez daha ayağa kalkmadan önce kısa bir konsolidasyon dönemine girmiş görünüyor.

MANA’nın Hedefleri Ne?

MANA’nın dört saatlik grafiği, tokenin bir boğa bayrağı oluşturabileceğini gösteriyor. 30 Ekim ile 31 Ekim arasında kaydedilen %200 ralli modelin bayrak direğini oluşturdu. MANA’nın bayrağın üst trend çizgisini 3,30 dolardan kesmesine izin veren satın alma baskısındaki artış, potansiyel bir kırılma sinyali verebilir. Bu durumda, Decentraland’ın piyasa değeri yaklaşık %67 artarak 5,56 dolara yükselebilir.

Fiyat hedefi, bayrak direğinin yüksekliği ölçülerek ve bu mesafenin kırılma noktasına eklenmesiyle belirlenmiş durumda. MANA’nın yükseliş görünümünü doğrulamak için 2,60 doların üzerinde işlem görmeye devam etmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Ancak tutunamazsa, satış baskısındaki artış, 1,55 dolara doğru dik bir düzeltmeye yol açabilir.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem