Kripto Dünyası Ayakta: BTC 52 Bin Dolar Yolunda İlerliyor!

Benzer Haberler

Uzun zamandır birçok analist kripto paraların geleceği hakkında olumlu görüşler paylaşmıştı. Dünyanın farklı bölgelerindeki analistler, özellikle de lider kripto parar olan Bitcoin’in yakın zamanda rekor tazeleyeceği görüşündeydi. Nitekim öyle de oldu. Bitcoin bugün itibarıyla 52.000 dolar seviyesini kırmaya hazır durumda. Bitcoin’in bu şahlanışıyla birlikte kripto para piyasasının boğa sezonu havasına büründüğünü söyleyebiliriz.

Bitcoin 5 Eylül’de adeta patlamaya hazır bir bomba olduğunun sinyallerini veriyordu. Nitekim 6 Eylül’de olan oldu ve lider kripto para 51.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Ethereum 4.000 doların altında konumunu sağlamlaştırıyor. XRP 1.30 dolar direncinin üzerine çıktı. QNT ve FTM %28’den fazla artış kaydetti.

Bitcoin fiyatı iyi teklif buldu ve 50.000 dolar direncinin üzerinde yeni bir artış başlattı. BTC yaklaşık %4 artarak 51.500 dolar seviyesini geçmeyi başardı.

Lider kripto paradaki gelişmelerin de etkisiyle birçok Altcoin de yükselişe geçti. ETH kazançları koruyor. Ancak 4.000 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. XRP %6’dan fazla artarak 1.30 dolar direncini kırdı. ADA hala 3.00 dolar direnç bölgesini aşmaya çalışıyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem