Kanadalı İş Adamı Yeniden Bitcoin ve Kripto Paralara Yöneliyor

Benzer Haberler

Kanadalı ünlü iş adamı Kevin O’Leary tekrardan Bitcoin ve kripto para sektörüne yatırımlarla gireceğini duyurdu. Daha önceki zamanlarda kripto para yatırımının olduğunu kabul eden Kevin, kripto paraların karşılaştığı davalar sonucu sektörden çıkmıştı.

Düzenleyicilerin tekrardan Kevin’a kripto paralar hakkında bilgi vermesi ve olumlu görüş bildirmesi durumunda, tekrardan piyasaya giriş yapacağını söylemiş olan Kevin, bu görüşlerin gelmesiyle birlikte kripto para yatırımı yapmaya başladığını açıkladı.

Kanadalı yatırımcı Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Hedera (HBAR) gibi projelere çok ilgisinin olduğunu ve güvendiğini bildiriyor. Bu projelerin ilerleyen dönemlerde çok daha sert yükselmesi gerektiğine inandığını söyleyen Kevin, portföyünde bu coinlere yatırım yaptığı düşünülüyor.

Yaptığı açıklamalarda hangi kripto paralara yatırım yapacağını bilmediğini söyleyen ünlü iş adamı, bütün kripto paralara yatırım yapmak gerektiğini söylüyor. Hangi kripto paradan daha fazla kazanç sağlayacağını bilmediği için hepsinin değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyor.

“Sadece birine değil hepsine yatırım yapmam gerekiyor. Çünkü kazananın kim olacağını bilmiyorum.”

Kevin O’Leary’e göre kripto paralar bir “yazılım geliştirme” platformu olmalı. Bu sebeple Solana, Polygon ve Hedera’nın daha iyi yerlere geleceğini düşündüğü iletiyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem