JPMorgan CEO’su: Bitcoin İçin Borç Alan Kişi Aptaldır!

Benzer Haberler

JPMorgan CEO’su lider kripto para olan Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Ancak bu açıklamalar çoğu yatırımcının tadını kaçıracak cinsten. İşte Ayrıntılar…

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin düşüncesinde yine birçok yatırımcının yaralarını deşti. Dimon bu sefer fena çıkış yaptı. Dünyanın önde gelen finans kuruluşlarından biri olan JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında düşüncesini bir kez daha tazeledi.

Jamie Dimon Bitcoin sahibi olmak için borç para alan kişileri aptallıkla suçladı. Bununla birlikte Dimon, JPMorgan’ın şu anda müşterileri için altı kripto para birimine erişim sağlayabileceğini, hatta ödemeler için JPM Coin adlı dijital para çıkartabileceğini de söyledi.

JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, kripto paraları ve doğal olarak Bitcoin’i de bir kez daha topa tuttu. CEO, geçen hafta verdiği bir röportajda kripto para birimleri ve kripto para dünyasındaki gelişmeler hakkında görüşlerini paylaştı.

Dimon, kripto para birimlerindeki son boğa atağının, sistemdeki aşırı likidite sebebiyle ortaya çıktığını ve bu durumun spekülasyonlara yol açtığını belirtti. İşte CEO’nun o ifadeleri:

“Ben Bitcoin alıcısı değilim. Bana göre Bitcoin sahibi olmak için borç para alan kişi aptaldır.”

Dimon’a Göre Kripto Paralara Düzenleme Gelecek

Röportajda Jamie Dimon’a, düzenlemelerin gelecekte kripto para birimlerini nasıl etkileyeceği sorusu yöneltildi. Bitcoin’in kendisi için önemli bir ilgi alanı olmadığını ifade eden Dimon, hükümetlerin bir müddet sonra Bitcoin’i düzenleyeceğine inandığını söyledi:

Kripto paralar Düzenlenecek. Hükümetler hemen hemen her şeyi düzenler. Varlık kanunu mu olur bilmiyorum. Yabancı Döviz kanunu mu olur bilmiyorum. Menkul kıymetler kanunu mu olur bilmiyorum. Ama bir şekilde düzenlemeleri hayata geçirecekler.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem