Jack Dorsey, Bitcoin’e Olan Güvenini Yineledi, Web 3.0’ı ise Eleştirdi

Benzer Haberler

Yakın zamanda istifa eden Eski Twitter CEO’su Jack Dorsey’e göre Bitcoin, ABD dolarının yerini alacağını söyledi. Bununla birlikte Web 3.0’ı ise eleştiren Dorsey, Bitcoin’e olan inancını bir kez daha tazeledi.

Jack Dorsey, müzisyen Cardi B ile Twitter üzerinden bir konuşma gerçekleştirdi. Dorsey konuşmada, Bitcoin’in ABD dolarının yerine geçeceğini söyleyerek Bitcoin’e olan inancını bir kez daha tazeledi.

Eski Twitter CEO’su, Cardi B’nin Twitter üzerinden takipçilerine yönelttiği “Sizce kripto doların yerini alacak mı?” mı sorusuna “Evet, Bitcoin alacak” şeklinde bir cevap verdi.

Kripto topluluğu Cardi B’nin tweetine büyük ilgi gösterdi. Dogecoin yaratıcısı Billy Markus da konuşmaya dahil oldu ve kendine has esprili diliyle Dogecoin’in dolardan nasıl daha istikrarlı olduğu hakkında bir meme paylaştı.

Dorsey ayrıca son zamanlarda çokça konuşulan Web 3.0’a da değindi. Dorsey, SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk’a katıldı ve bunun “farklı bir etikete sahip merkezi bir varlık” olduğunu söyledi. Musk da geçtiğimiz günlerde Web 3.0’ı eleştirmiş ve “Web 3.0 saçmalık gibi görünüyor” demişti. Ayrıca internetin geleceğinden çok bir pazarlama modası gibi göründüğünü ifade etti.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem

Parasanal mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı İndir
X