İzmir Merkezli Coinzo Faaliyetlerini Durdurdu!

Benzer Haberler

İzmir merkezli kripto para borsası Coinzo, bu sabah itibariyle faaliyetlerine son verdiğini açıkladı. Günlük 500 milyon lirayı aşan işlem hacmiyle, Türkiye’de en yoğun kullanılan 5 Türk kripto para borsası arasında yer alan Coinzo, kararın gerekçesini açıklamadı. Yapılan açıklamada kullanıcıların kripto para ve Türk Lirası bakiyelerinin güvende olduğu ve çekilebildiği belirtildi.

Günlük 500 milyon lirayı aşkın işlem hacmi ile en yoğun kullanılan 5 Türk kripto para borsası arasında yer alan İzmir merkezli Coinzo, yaptığı açıklama ile faaliyetlerine son verdiğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada internet sitesine erişimin 6 ay süresince devam edeceği, kullanıcıların kripto para ve Türk Lirası bakiyelerinin güvende olduğu ve çekilebildiği belirtildi.

Açıklamada, “Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak dijital varlık servis sağlayıcı (kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık. Kullanıcılarımıza ait tüm Türk Lirası ve kripto para varlıkları güvendedir. Kapanma sürecinde kullanıcılarımız Türk Lirası ve kripto para bakiyelerini güvenle transfer edebileceklerdir. Destek ekibimiz bu süreçte kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir.” denildi.

Coinzo 2018 Yılından Bu Yana Faaliyet Gösteriyordu

Coinzo sitesinde kullanıcıların yapması gereken işlemler şu şekilde sıralandı:

www.coinzo.com‘da kayıtlı e-mail adresi ve şifresi ile giriş yapılmalı.
Çekim işlemleri için gerekli güvenlik prosedürü olan iki aşamalı doğrulama aktif edilmeli
Kullanıcıların bakiyelerinde bulunan Türk Lirası ve kripto para varlıklarını çekmeleri
Türk Lirası çekim işlemleri için kullanıcıların doğrulanmış Coinzo hesabındaki isim ve soy isim ile eşleşen bir banka hesabına çekim işlemi yapması gerekiyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem