HIVE Blockchain, 37.2 Milyon Dolarlık Gelir Elde Etti!

Benzer Haberler

HIVE Blockchain Technologies kısa süre önce 30 Haziran 2021’de sona eren çeyreğe ilişkin mali sonuçlarını açıkladı. Şirket, gelir ve net gelirde önemli bir artış bildirdi. Şirket, 18.6 milyon dolarlık rekor bir çeyreklik net gelir bildirdi.

Sonuçlara göre, şirketin dijital para madenciliğinden elde ettiği brüt gelir, geçen yılın aynı dönemine göre %466 artarak son çeyrekte 37,2 milyon dolar oldu. Net gelir açısından, bir önceki yıl 1.8 milyon dolar gelir elde edilirken, bu yıl kıyasla 18.6 milyon dolar gelir elde edildi.

30 Haziran 2021’de sona eren çeyrek için HIVE, 225 Bitcoin ve 9.700’den fazla Ethereum çıkardı. Ek olarak, şirket son duyuruda Ethereum madenciliğinin önemini vurguladı.

HIVE Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Frank Holmes, son sonuçlar hakkında şunları söyledi:

“2022 mali yılının ilk çeyreği, 2021 mali yılında sahip olduğumuz ivmeyi sürdürdü. HIVE için inanılmaz bir yıl oldu. COVID-19 ve ilgili tedarik zinciri sorunlarının etkilerine rağmen rekor sonuçlar elde ettik ve Ethereum ve Bitcoin madencilik kapasitemizi artırmaya devam ettik.”

HIVE Blockchain kısa süre önce yıllık gelirlerinde ve kazançlarında önemli bir artış bildirdi. Ağustos 2021’de şirket, Bitcoin madenciliği hash oranının saniyede 1 Exahash (EX/s) hedefine ulaştı.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem