Haugen, Kripto Para Yatırımı Olduğunu Açıkladı!

Benzer Haberler

Frances Haugen, kripto para yatırımlarını doğru zamanda yaptığını söylüyor. Eski Facebook ürün müdürü Frances Haugen, kripto paraları doğru zamanda aldığını söyledi. Aynı zamanda kripto paralarla finansal olarak destek sağladığından da bahsetti. Frances Haugen’in kripto paralar için “hold” etme stratejisini uyguluyor.

Frances Haugen, Facebook’ta çalıştığı zamanlarda işinden ayrılmadan önce Facebook’u bazı konularda ifşalamıştı. Haugen’in belgelerine göre Facebook, insanların güvenliğinin ve refahının önüne kârı koyan algoritmalar kullanıyor. Belgeler ayrıca Facebook’un ürünlerinin Etiyopya gibi yerlerde etnik şiddeti teşvik ettiğini ve platformunda 6 Ocak Washington isyanlarıyla ilgili yanlış bilgilerle mücadele etmediğini gösterdi. Böyle bir iş ortamında çalışmak istemeyen Haugen işten ayrılıp Facebook’u belgelerle ihbar etmişti.

Cumartesi günü yayımlanan New York Times röportajında Haugen, kripto paralarla ilgili olduğunu hatta çok doğru bir zamanda satın aldığından bahsediyor. Ancak röportajda Haugen’in hangi kripto paralara sahip olduğu belirtilmemiş. Bununla birlikte yapılan röportaja göre Haugen uzun bir süredir Porto Riko’da yaşıyor. Haugen, hem sağlık sebeplerinden dolayı hem de kripto paralarla ilgilenen arkadaşlarının yanında olmak istediğini söylüyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem