Grayscale Kripto Fonuna İki Yeni Kripto Para Birimini Ekledi!

Benzer Haberler

Grayscale Investments, Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC) portföy sepetine son zamanlarda oldukça tercih edilen iki kripto para birimini daha ekledi.

Merkezi New York olan ve bir kripto varlık yöneticisi olan Grayscale Investments, Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC) portföy sepetine son zamanlarda oldukça tercih edilen iki kripto para birimini daha ekledi. Eklene bu kripto paralar Solana (SOL) ve Uniswap (UNI).

Envantere Yeni Kripto Paralar Eklendi

GDLC, üç ayda bir portföyün mevcut bileşenlerini nakit olarak satıyor. Bunun yanında performansı yüksek olan kripto varlıkları satın alarak bir dengeleme stratejisi izliyor. Dengeleme sonucunda, Solana ve Uniswap, fon bileşenlerinin sırasıyla %3,24 ve %1,06’sını oluştururken Grayscale, Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) varlıklarını azaltmaya devam ediyor.

Bunun yanında önceki üç aylık dengelemede, Grayscale’in portföyüne Cardano (ADA) eklemişti. ADA, %4,26 ile fonun en büyük üçüncü varlığı olmuştu. Son dengeleme sonrasında ise ADA’nın sahip olunan fonun %5,11’ini temsil ettiği görülüyor.

Grayscale, şu anda %45,20 ile Uniswap ve %14,11 ile Aave (AAVE) tarafından domine edilen DeFi Fonunda ise üç aylık bir dengeleme yapmadı.

Grayscale’in Kripto Varlıkları

Morgan Stanley gibi finans devleri, Grayscale’in tek varlık teklifi Bitcoin Trust’a yatırımlarını iki katından fazla artırdı. Bu da Grayscale’in ürünlerinin ana akımın dikkatini çekmeye devam ettiğini ortaya koyuyor.

Son raporlara göre Morgan Stanley, Temmuz 2021 itibariyle Avrupa Fırsat Fonu aracılığıyla Grayscale Bitcoin Trust’ın toplam 58.116 hissesine yatırım yaptı. Nisan 2021’den bu yana hisselerde %105’lik bir artış olduğunu gösteriyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem