Ferrari, Blockchain Firması Velas Network AG ile Anlaşma İmzaladı

Benzer Haberler

Merkezi İtalya Maranello’da bulunan lüks spor otomobil üreticisi Ferrari, blockchain ve değiştirilemez token (NFT) teknolojisinde uzmanlaşmış bir firma olan Velas Network AG ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Velas ağının web portalı, Velas’ın yerleşik EVM entegrasyonuna sahip bir Solana (SOL) çatalı olduğunu ve ağın 2019’da başlatıldığını belirtiyor. Web sitesi, “Ethereum 2.0 ile rekabet edebilecek en hızlı EVN zincirine sahibiz.” iyor. Ferrari, İsviçre’de faaliyet gösteren Velas’ın “blok zinciri ve NFT sektöründe küresel bir oyuncu” olduğu duyurusunda belirtiyor.

Ferrari, Velas ile yaptığı ortaklıkta herhangi bir NFT promosyonundan veya blok zinciri konseptinden bahsetmedi. Ferrari, blockchain alanına giren bir dizi otomobil üreticisi ve yarış markasını takip ederek kripto para dünyasındaki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

Scuderia Ferrari’nin Genel Müdürü Mattia Binotto pazartesi günü yaptığı açıklamada, şirketin Velas Network AG ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti. Binotto yaptığı açıklamada, Velas için “yenilikçi ve performansı teknolojik olarak gelişmiş şirkettir. Bunlar, bizi birleştiren ve Velas’ı Premium Ortağımız olarak seçmemize neden olan değerlerdir.” Dedi.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem