Facebook NFT’lere Yoğun İlgi Gösteriyor!

Benzer Haberler

Facebook’un Finans Departmanı Başkanı David Marcus, NFT’lerin gelişen yapısına büyük ilgi gösteriyor. Anlaşılan o ki, Facebook da yakın bir zamanda bu alana yönelik bir faaliyet içerisine girmeyi planlıyor. Başkan Marcus, Bloomberg’ de yaptığı bir röportajda konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. İşte David Marcus’un NFT’ler hakkındaki açıklaması:

“Planlarımız hakkında konuşmak için henüz çok erken. Ancak bu arenada var olabilmek için kesinlikle planlarımız mevcut. Bu atılımları göstermek için iyi bir pozisyondayız.”

Marcus, Novi cüzdanının NFT’leri depolamak için kullanılabileceğini de sözlerine ekledi. Marcus’a göre bir üreticisiyseniz ve NFT’nizi oluşturuyorsanız, NFT’nizi kiralamak ya da satmak isteyebilirsiniz. Bunun için NFT’lerinizi depolamanız gerekecek. Öte yandan Facebook’un sabit akçelere yönelik çalışmaları da sürüyor. David Marcus, Novi cüzdanının hazır olduğunu yinelerken Diem’in canlıya geçmesini beklediklerini söyledi.

Facebook, Haziran 2019’da Libra için bir whitepaper yayımladığından beri proje önemli değişiklikler geçirdi. Libra artık Diem oldu, Calibra cüzdanı ise Novi’ye dönüştü. Novi de şu anda farklı sabit akçe alternatiflerini değerlendiriyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem