Ethereum Tarihi Yükselişine Devam Edecek Mi? Piyasalar Endişeli

Benzer Haberler

Ethereum fiyatlarının tarihi bir zirveye ulaşarak 4 bin 400 dolar seviyelerine yükselmişti. Kripto piyasalarında büyük ilgi gören bu yükselişin ardından uzmanların ETH’nin bu yükselişe devam edip etmeyeceği konusunda görüşleri ise merak edilmeye başladı. Çoğu uzmana göre Ethereum 5 bin dolar seviyesinin üzerine çıkabilir. Piyasanın en popüler ikinci kripto parası olarak değerlendirilen Ethereum’un gelecek vaat eden yatırımlar arasında yer aldığı ifade ediliyor.

Lider altcoinlerden biri olarak ATH seviyelerinde ilerleyişine devam eden ETH yeni bir rekor denemesi gerçekleştirebilir. Ani yükselişinin ardından düzenleme hareketine başlayacağı ifade edilse de yatırım için hala uygun pozisyonda olduğu bilgisi verildi.

Eylül Ayından Beri Ralli Devam Ediyor

Son 16 saat verilerine göre 4 bin 600 dolar seviyesinin üzerine çıkarak yatırımcılarını sevindiren Ethereum (ETH), hedef olarak 5 bin dolar seviyelerinde seyrini sürdürecek gibi görünüyor. Hızlı yükselmenin ardından düzenleme hareketi izleyeceğini ifade eden uzman analizlerine göre geçtiğimiz eylül ayından itibaren yüzde 77 oranında bir ralli kaydetti ifade edildi.

40 Günlük Yükseliş Trendi Bitiyor

Eylül ayından beri yükselişini ciddi bir istikrar ile sürdürmeyi başaran Ethereum için uzman tahminleri 40 günlük serüvenin aşağı yönlü devam edeceği görüşünü ortaya çıkardı. Boğalar için 4 bin 400 dolar seviyesinin düzeltmenin gerçekleşmesi halinde destek olarak görülmesi bu seviyenin test edilmesi gerektiğini vurguluyorlar.

Hedef 5 Bin Dolar

Piyasaların lider altcoini olarak tanımlanan Ethereum (ETH) için yeni hedef 5 bin dolar olarak görülse de bir süre daha benzer seviyelerde işlem görmeye devam edeceği ifade ediliyor. Ancak uzun vadeli analizlerin boğa momentumu açısından bir hayli güçlü olan ETH’yi 5 bin dolar sonrasında 7 bin dolar seviyelerine kadar yükselebileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem