Ethereum Arzında Büyük Düşüş Yaşanıyor!

Benzer Haberler

Kripto para piyasası ciddi bir düşüş eğilimi içerisine girdi. Lider kripto para birimi Bitcoin’in yaşamış olduğu düşüş eş zamanlı olarak altcoinleri de olumsuz anlamda etkiledi. Piyasalarda yaşanan depremin etkisi hala devam ediyor.

Tüm kripto para birimleri süreçten olumsuz etkilenmelerine rağmen bu süreçte Ethereum daha büyük zarar görmüş ve yatırımcıları daha büyük panik yaşamış gibi görünüyor. Birkaç gündür piyasalarda toparlanma süreci devam ediyor. Buna rağmen Ethereum yatırımcıları yaşanan düşüş nedeniyle panik satışlarına ağırlık verdiler.

Borsalarda Son 3 Yılın En Düşük Seviyesi Görülüyor

Ethereum daha önce yaşanan düşüşte borsalarda arz talebinde ciddi bir düşüş yaşanacağının sinyallerini vermiş ve bu konuda yatırımcılara gerekli ön bilgilendirmeyi gerçekleştirmişti. Düşüş sürecini rahat bir şekilde göğüslemesine rağmen yatırımcılar büyük bir panik dalgası içerisine girdiler.

Daha önce düşüş süreci hakkında sinyalleri veren kripto para birinin bu davranışının altında yatan sebepler de ortaya çıktı. Aslında amaç yatırımcılara Ethereum sattırmak değil, bu süreci olumlu bir şekilde değerlendirerek Ethereum satın almak ve cüzdanlarına çekmek olarak ifade ediliyor.

Lider Altcoin Kendisini Toparlayabilecek mi?

Araştırmalara göre ortaya çıkan veriler ışığında kripto para borsalarında son 3 yıllık zaman diliminin en düşük seviyesine gerilediği öğrenildi. Yapılan detaylı incelemeler sonrasında kripto para biriminin kripto para borsalarındaki toplam bakiyesinin 14.042.578,584 olduğu öğrenildi.

Karşılaştırma yapıldığı zaman ise son 3 yıllık zaman diliminin en düşük seviyesine gerilediği öğrenildi. Aslında borsalarda arzın düşmesi demek fiyatla ters orantılı olarak hızlı hareket gerçekleştirdiği anlamına geliyor. Arzın borsalarda düşmesi ise uzmanlar tarafından ilerleyen günlerde fiyatlarda hızlı bir artışın yaşanabileceği anlamına gelebiliyor.

Ethereum şimdilerde ortalama olarak 4.150 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bir haftalık toplam kayıp değerlendirildiği zaman yüzde 3 olarak belirlendi. Ancak lider kripto para birimi Bitcoin bu süreçte rekor seviyede düşerek büyük yara almış oldu.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem