ETH Yükseliş Trendinde, Yeni ATH Gelir Mi?

Benzer Haberler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Ekim ayına 43 bin dolar seviyesinde giriş yaptı ve ardından 20 Ekim tarihinde 67 bin dolar seviyesine kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Bitcoin’in son çeyrek başlangıcındaki hızlı yükselişlerini takip eden lider altcoin Ethereum (ETH) da bu süreçte yeniden 4 bin dolar üzerine çıkmayı başardı. Son haftaya da 4 bin dolar üzerinde giriş yapan ETH, yeni günde 4 bin 175 dolar seviyesi üzerinde yeni bir artış başlattı. Ethereum’da gelen artışlarla birlikte analistler de ETH fiyat tahminlerini ve yorumlarını dile getirmeye başladı. Analistler, ETH için takip edilecek olan en kritik seviyenin 4 bin 300 dolar olduğunu ifade ediyor.

ETH Ne Durumda?

Piyasanın en büyük 2. kripto para birimi olan Ethereum (ETH), şimdilerde piyasa değeri ile en büyük 10 kripto para arasında yukarı yönlü hareketlilik gösteren ender kripto paralar arasında yer alıyor. 4 bin 050 dolar seviyesinin üzerini gördükten sonra yeni bir yükseliş eğilimine giren ETH, 4 bin 250 dolarlık seviyenin de üzerine yükseldi ve o bölgede işlem gördü. Öte yandan 4 bin 313 dolar seviyesinde de yüksek bölge oluşturan ETH, daha sonra bu bölgede kazançları konsolide etmeye başladı. Yazım sırasında ETH 4 bin 213 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analistlere Göre ETH İçin En Kritik Seviye 4 Bin 300 Dolar

Analistler, saatlik ETH/USD paritesinde 4 bin 175 dolar seviyesine yakın bölgelerde oluşan büyük bir yükselen kanal oluştuğunu ifade ediyor. Analistlere göre yukarı yönlü en güçlü direnç noktası ise 4 bin 300 dolar seviyesinde oluşmuş durumda. Yeni bir olası ralli için analistler, başlangıç noktasının 4 bin 320 dolar seviyesi olabileceğini belirtiyor. Bu bölgelerde gelebilecek olası bir yukarı yönlü kırılmada analistlere göre ETH fiyatı 4 bin 550 dolar seviyesine kadar hızlı bir yükseliş gösterebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem